Komentāri
FOTO: Laksa atgriežas laukumā, Valmiera/ORDO atspēlējas un uzvar Ogrē
Foto: bkvalmiera.lv ()

Trešdien, 7. decembrī “Triobet” Baltijas Basketbola līgas spēlē “Valmiera/ORDO” izbraukumā atspēlēja desmit punktu deficītu pret “Ogre/Kumho Tyre”, izcīnot panākumu ar 71:65. Valmieriešu uzvaru ar 23 gūtiem punktiem kaldināja Damjērs Pits.

Pēc sešu nedēļu spēļu izlaišanas rokas traumas dēļ laukumā atgriezās “Valmiera/ORDO” komandas snaiperis Mārtiņš Laksa, bet šajā spēlē nācās iztikt bez Jāņa Kaufmaņa. Līdz ar to valmierieši spēli sāka ar šosezon vēl neredzētu starta piecinieku – Pits, Vairogs, Laksa, Bērziņš un Blaus. Spēles sākums sekmīgāks izdevās tieši “Valmiera/ORDO” basketbolistiem, pēc Damjēra Pitsa pustālā metiena un Akseļa Vairoga trejača panākot piecu punktu vadību. Pirmās ceturtdaļas ievadā savus pirmos punktus izdevās gūt arī Mārtiņam Laksam. Ceturtdaļas vidū izrāviens izdevās Ogres komandai, pārņemot mača vadību, bet Akseļa Vairoga trīs punktu metiens trīs minūtes pirms pirmās ceturtdaļas noslēguma izlīdzināja rezultātu – 12:12. Tomēr pirmo desmit minūšu noslēgums produktīvāks bija mājiniekiem un ceturtdaļu pārtraukumā “Valmiera/ORDO” devās atrodoties iedzinējos ar 14:19.

Foto

Otrās ceturtdaļas sākumā ogrēnieši panāca astoņu punktu pārsvaru, bet Rinalda Mālmaņa pieci pēc kārtas gūtie punkti samazināja starpību līdz vienam precīzam metienam. Ceturtdaļas vidū Mārtiņam Laksam izdevās realizēt tālmetienu, tomēr ogrēnieši līdz pat pirmā puslaika beigām nelielu pārsvaru saglabāja. Damjērs Pits sekundes desmitdaļu pirms puslaika beigām izprovocēja pretinieku uz noteikumu pārkāpumu, realizējot vienu no diviem soda metieniem un noslēdzot pirmās 20 minūtes ar nelielu deficītu valmieriešiem – 33:35.
Spēles otrā puslaika ievadā Artūra Bērziņa aktīvā cīņa zem groza un Akseļa Vairoga precīzais divpunktu metiens samazināja rezultāta starpību līdz minimumam – 37:38. Trešā ceturkšņa vidū Damjēra Pitsa precīzais metiens ļāva valmieriešiem izvirzīties minimālā vadībā, bet sekoja Ogres komandas izrāviens, kas mājiniekiem ļāva panākt pat desmit punktu pārsvaru. Trešās ceturtdaļas noslēdzošajos uzbrukumos Ervīna Jonāta un Damjēra Pitsa precīzie metieni samazināja starpību līdz 49:55.
Spēles noslēdzošajā ceturtdaļā Artūra Bērziņa precīzais metiens pietuvināja valmieriešus līdz minimumam, bet Damjērs Pits pārņēma spēles vadību viesiem. Ceturkšņa vidū Artūra Bērziņa divi pēc kārtas gūtie grozi panāca “Valmiera/ORDO” sešu punktu pārsvaru – 65:59. Mača noslēdzošajās minūtēs ogrēnieši centās atspēlēties, bet Damjērs Pits gūstot punktus un izdarot rezultatīvas piespēles nosargāja “Valmiera/ORDO” pārsvaru, palīdzot komandai izcīnīt Baltijas līgas piekto uzvaru ar rezultātu 71:65.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl