FOTO: Krastu mačā uzvar Labais krasts ar Latvijas prezidentu Vējoni priekšgalā

Pievienot komentāru
FOTO: Krastu mačā uzvar Labais krasts ar Latvijas prezidentu Vējoni priekšgalā
Foto: LETA

Diennakts basketbola turnīrā Krastu mačs, kas notika pie Latvijas Nacionālās operas ēkas, uzvarēja Daugavas labā krasta komanda, kuru pārstāvēja arī Latvijas prezidents Raimonds Vējonis.

Turnīrā, kas 24 stundas bez pārtraukuma norisinājās Rīgas svētku ietvaros un kura noslēdzošajā spēlē piedalījās politiķi, Daugavas labā krasta komandas svinēja uzvaru ar rezultātu 1155:1048. Basketbola turnīrā 48 komandas pārstāvēja aptuveni 600 dažādu vecuma basketbolistu, pulcējot ap 100 000 skatītāju. Jau turnīra pusē Labais krasts bija izvirzījies vadībā ar 564:538.

Sestdien pirms turnīra tika aizvadīts arī trīspunktu metienu konkurss, kurā uzvaru svinēja Edgars Indāns. Ļoti saspringtā cīņā Indāns finālā guva 17 punktus un par vienu punktu apsteidza Kristapu Valteru. Iepriekšējos divos gados trīspunktu metienu konkursā bija uzvarējis Kristapa Valtera vecākais brālis Sandis.

Savukārt Slam Dunk konkursā par uzvarētāju kļuva Latvijā vairākkārt redzētais kanādietis Džastins Dārlingtons. Otro vietu guva amerikānis Kriss Steipls, bet trešais palika vietējais favorīts Kristaps Dārgais.