Sestdien, 19. novembrī OlyBet Latvijas Basketbola līgā zaudējumu izbraukumā ar 62:76 piedzīvoja Valmiera/ORDO basketbolisti, piekāpjoties Jūrmala/Fēnikss vienībai. Valmieriešu rindās rezultatīvākais ar 18 punktiem bija Jānis Kaufmanis.

Spēles pirmos punktus izdevās gūt Jānim Kaufmanim ar caurgājienu un Ervīnam Jonātam ar precīzu trejaci, panākot 5:0 vadību Latvijas čempionvienībai. Tomēr tā palika vienīgā valmieriešu vadība visā spēlē. Jūrmalnieki spēles pirmajā ceturksnī ar apskaužamu precizitāti realizēja trīs punktu metienus, strauji pārņemot spēles vadību un audzējot rezultāta pārsvaru. Pirmās ceturtdaļas vidū jūrmalnieki bija sasnieguši 14 punktu pārsvaru, bet Akselis Vairogs un Lauris Blaus ar precīziem metieniem ļāva valmieriešiem pietuvoties. Pēc nospēlētām desmit minūtēm rezultāts bija 22:28.

Foto

Otro ceturtdaļu ar precīzu trīs punktu metienu iesāka Artūrs Bērziņš, pietuvojoties līdz tikai -3. Tomēr Jūrmala/Fēnikss atbildēja ar desmit punktu izrāvienu, ceturkšņa vidū nostādot viesus iedzinējos ar 25:38. Visiem spēkiem valmieriešus spēlē centās turēt Jānis Kaufmanis, kurš pirmajā puslaikā guva 16 punktus, tomēr arī pēc nospēlētām 20 minūtēm valmierieši atradās iedzinējos 34:43.
Spēles trešās ceturtdaļas pirmajā pusē Valmiera/ORDO pakāpeniski deldēja rezultāta starpību. Rezultatīvi bija Akseļa Vairoga un Artūra Bērziņa metieni, bet Damjērs Pits pietuvoja valmieriešus līdz viena precīza metiena atstatumam – 48:50. Jūrmalnieki sekoja ar sešu punktu izrāvienu, bet pirms ceturtdaļas noslēguma Artūrs Bērziņš samazināja rezultāta starpību līdz trīs punktiem – 53:56. Spēles izšķirošajā trešdaļā valmieriešiem uzbrukums nesekmējās un bumbas grozā krita pārāk reti. Tikmēr Jūrmala/Fēnikss pakāpeniski audzēja rezultāta pārsvaru, mača beigās sasniedzot 14 punktu pārsvaru un sagādājot Valmiera/ORDO basketbolistiem zaudējumu ar 62:76.
Pēc šīs spēles Valmiera/ORDO ar piecām uzvarām desmit spēlēs noslīdējusi uz piekto pozīciju Latvijas čempionāta turnīra tabulā, kamēr jūrmalniekiem šī uzvara ļāvusi pakāpties uz trešo vietu.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.