Komentāri
Ieskats video filmēšanas aizkulisēs ar Latvijas sieviešu basketbola izlases spēlētāju Aiju Putniņu
Foto: Skaties.lv

Vēja spārniem tuvojas Eiropas čempionāts basketbolā sievietēm. Mūsu valstsvienības dāmas aktīvi gatavojas šim notikumam, ne tikai aizvadot treniņus un pārbaudes spēles, bet arī filmējot motivējošu video reklāmu, lai aicinātu visus basketbola draugus atbalstīt mūsu latvietes.

Šoreiz viena no reklāmas varonēm ir pieredzējusī un talantīgā basketboliste Aija Putniņa. Lūk, ieskats video filmēšanas aizkulisēs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Eiropas čempionāta finālturnīrs Čehijā norisināsies no 16. līdz 25. jūnijam. Latvija pirmā posma D apakšgrupā tiksies ar Beļģiju, Melnkalni un Krieviju.

Latvijas izlase pēc lieliskā 2007. gada čempionāta, kad pirmo reizi tika sasniegts pusfināls un iegūta ceturtā vieta, vairs tika augstu nav bijusi. Iepriekšējos divos finālturnīros vienība nav spējusi izkļūt no apakšgrupas.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl