Komentāri
FOTO: brāļi Šķēles kaldina Valmiera/ORDO uzvaru pār BK Jelgava
Foto: bkvalmiera.lv

Svētdien, 24. janvārī, Aldaris Latvijas Basketbola līgas spēlē Vidzemes Olimpiskajā centrā Valmiera/ORDO pārspēja BK Jelgava ar rezultātu 79:73. Mājiniekiem uzvaru ar 22 punktiem kaldināja Aigars Šķēle, bet 19 punktus pievienoja Armands Šķēle.

Valmiera/ORDO uzsāka spēli ar precīziem tālmetieniem. Aiz trīspunktu metiena līnijas precīzs bija Aigars Šķēle, bet divus ”trejačus” pievienoja Armands Šķēle, ātri panākot 14:4 un pārsvaru valmieriešiem. Pirmās ceturtdaļas otrajā pusē jelgavnieki pamazām atspēlējās, pietuvojoties līdz divu punktu starpībai, bet, līdz ar ceturkšņa beigu signālu, Mārtiņš Vīņauds realizēja tālmetienu un panāca 20:15 par labu mājiniekiem. Otro ceturtdaļu labāk iesāka Zemgales komanda, atspēlējoties un pārņemot spēles vadību. Rezultāts saglabājās līdzīgs, bet, pēc labas piespēles no komandas biedra, Dāvis Rozītis izlīdzināja spēles rezultātu un Mārtiņš Laksa ar precīziem soda metieniem ļāva “Valmiera/ORDO” noslēgt puslaiku, atrodoties vadībā ar 39:37.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO: BK Valmiera/ ORDO uzvar BK Jelgava

Otro puslaiku ar rezultatīviem uzbrukumiem iesāka brāļi Šķēles, bet, neskatoties uz to, trešā ceturkšņa vidū jelgavnieki ar precīziem Andra Justoviča un Kristapa Pļavnieka ”trejačiem” pārņēma mača vadību un panāca astoņu punktu pārsvaru viesiem. Mārtiņš Laksa uzsāka mājinieku pakaļdzīšanos, bet Dāvis Rozītis 70 sekundes pirms ceturtdaļas noslēguma izlīdzināja rezultātu. Pirms mača izšķirošās daļas rezultāts bija neizšķirts – 57:57. Ceturtās ceturtdaļas sākumā Valmiera/ORDO pārņēma vadību, pēc Aigara Šķēles ”trejača” sasniedzot sešu punktu pārsvaru. Noslēdzošās ceturtdaļas otrajā pusē jelgavnieki aktīvi centās atspēlēties, pietuvojoties līdz trīs punktiem, bet mājinieku rezultatīvās sadarbības uz Dāvis Rozīti ļāva Valmiera/ORDO nosargāt pārsvaru un izcīnīt uzvaru ar rezultātu 79:73.

Valmiera/ORDO – BK Jelgava 79:73 (20:15, 19:22, 18:20, 22:16)

Valmiera/ORDO: Aig, Šķēle 22 (5rp), Arm. Šķēle 19 (7ab), Rozītis 13, Laksa 9 (9ab), Bērziņš 8, Blaus 3, Vīņauds 3, Gabrāns 2, Jonāts.

BK Jelgava: Pļavnieks 19, Justovičs 14, Čavars 13, Zēbergs 10, Rubenis 9, Šteinbergs 5, Birkāns 3, Šuliausks, Atelbauers.

Lasi vēl