Komentāri

Slavenā Kobes Braianta noslēdzošajā NBA Visu zvaigžņu spēlē viņa pārstāvētā Rietumu konferences komanda ar 196:173 (40:43, 52:47, 53:46, 51:37) pārspēja Austrumus. Šajā mačā abas komandas kopumā guva 369 punktus, kas ir jauns NBA Visu zvaigžņu spēles rezultativitātes rekords.

Par šīs spēles vērtīgāko basketbolistu tika nosaukts Oklahomsitijas Thunder līderis Rasels Vestbruks, kurš Rietumu konferences labā guva 31 punktu. Thunder spēlētājs MVP balvu viņš ieguva jau otro gadu pēc kārtas. Tikmēr Austrumu konferencē labākais bija Indiānas Pacers klubu pārstāvošais Pols Džordžs, kurš iemeta 41 punktu, kurš tikai par vienu punktu atpalika no NBA Visu zvaigžņu spēles rekorda.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO: Braiantam īpašas atvadas, Vestbrukam iespaidīgi danki un Zvaigžņu spēles spilgtākie momenti

Rietumu konferences basketbolistam Braiantam šī sezona ir pēdējā profesionālajā basketbolā, bet savas karjeras beidzamajā NBA Visu zvaigžņu spēlē viņš iemeta desmit punktus. “Esmu priecīgs uzvarēt šo maču un būt klāt pēdējā Kobes [Braianta] NBA Visu zvaigžņu spēlē. Pats esmu no Losandželosas un uzaugu, skatoties viņa spēles. Tāpēc ir gods piedalīties viņa pēdējā NBA Visu zvaigžņu mačā,” pēc uzvaras izteicās Vestbruks. Braiantam šī bija jau 18.NBA Visu zvaigžņu spēle karjerā.

VIDEO: NBA Visu zvaigžņu spēles desmit skaistākie momenti

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl