FOTO! BK ”Ventspils” pagarina čempionu “Valmiera”/ORDO neveiksmju sēriju LBL čempionātā

Ventspils” basketbolisti sestdien “Olybet” Latvijas Basketbola līgas (LBL) regulārā čempionāta spēlē savā laukumā ar 81:75 (22:12, 14:20, 19:14, 26:29) uzvarēja “Valmiera”/ORDO komandu, pagarinot valsts čempionu neveiksmju sēriju turnīrā līdz trīs mačiem.

Pie uzvarām sestdien tika arī “Ogre”/”Kumho Tyre”, kas savās mājās negaidīti pārliecinoši ar 71:53 (15:13, 20:12, 22:18, 14:10) pārspēja “Liepāja”/”Triobet” basketbolistus, kā arī “Jūrmala”/”Fēnikss”, savu skatītāju priekšā ar 89:57 (26:17, 17:18, 20:9, 26:13) sagraujot pastarīti “Latvijas Universitāti” (LU).

Ventspilī notikušajā cīņā laukuma saimnieki ātri ieguva iniciatīvu un pirmās ceturtdaļas beigās sasniedza 13 punktu pārsvaru (22:9). Valmierieši turpinājumā spēja starpību sadeldēt līdz vienam punktam (28:29), tomēr spēles otrajā daļā “Ventspils” veica vēl vienu izrāvienu un panāca lielāko pārsvaru šajā spēlē (52:38). Atlikušajā laikā mājinieki droši turējās vairāk nekā desmit punktu vadībā. Tiesa, “Valmiera”/ORDO beigās starpību samazināja un pusotru minūti pirms beigām zaudēja vairs ar pieciem punktiem (67:72), tomēr apdraudēt “Ventspils” uzvaru nespēja.

Foto

Uzvarētājiem Aigars Šķēle guva 21 punktu, bet Edgars Zeļonis un Folarins Kempbels pievienoja attiecīgi 17 un 16 punktus, kamēr Ronalds Zaķis sameta 11 punktus un izcīnīja tikpat atlēkušās bumbas.

Pirms šīs spēles ar ventspilniekiem iesildījās arī ilgstoši traumu ārstējošais Māris Gulbis, kurš gan laukumā vēl neizgāja.

“Valmiera”/ORDO komandā teicamu sniegumu nodemonstrēja Jānis Kaufmanis, kurš guva 30 punktus.