Latvijas basketbolists Dairis Bertāns un Stambulas “Darussafaka Dogus” komanda no Turcijas trešdien veica iespaidīgu pakaļdzīšanos ULEB Eirolīgas ceturtdaļfināla trešajā spēlē pret Spānijas grandu Madrides “Real”, tomēr savās mājās cieta neveiksmi, nonākot zaudējuma attālumā no fiasko visā sērijā.

“Darussafaka Dogus” savās mājās zaudēja ar 81:88 (17:26, 16:20, 25:24, 23:18), sērijā līdz trīs uzvarām nonākot iedzinējos ar 1-2.

Bertāns spēlēja desmit minūtes un 32 sekundes, gūstot trīs punktus. Viņš realizēja vienu no diviem tālmetieniem, taču aizmeta garām vienīgo divpunktu metienu un vienīgo “sodiņu”. Tāpat latvietis bloķēja vienu metienu, pats reizi tika nobloķēts, nopelnīja divas piezīmes, izprovocēja trīs pārkāpumus, kas viņam deva vienu efektivitātes punktus. “Darussafaka Dogus” rindās Ante Žižičs guva 20 punktus, kamēr Skotijs Vilbekins un Bredlijs Vanameikers pievienoja attiecīgi 18 un 17 punktus.

Foto

Savukārt “Real” labā 21 punktu sameta Džeisijs Kerols, bet Gustavo Ajons izcēlās ar 18 punktiem.

Sērijas ceturtā spēle piektdien atkal notiks Stambulā, bet ja būs nepieciešama piektā cīņa, tā 2.maijā tiks aizvadīta Spānijas galvaspilsētā.