FOTO: bērni priecājas par iespēju satikt basketbolistus

Komentāri
FOTO: bērni priecājas par iespēju satikt basketbolistus
Foto: facebook.com/vefriga

VEF Rīga spēlētāji Jānis Bērziņš un Mārtiņš Meiers vakar paviesojās Rīgas 1. speciālajā internātpamatskolā – attīstības centrā, piedaloties Karjeras nedēļas pasākumā. Šonedēļ vienlaikus 20 Latvijas pilsētās norisinās Karjeras nedēļa, kas rīkota ar nodomu aicināt skolu jauniešus mērķtiecīgi un laikus plānot savu turpmāko izglītošanos, nākotnes karjeru un profesiju.

Abi vefieši piedalījās stundu garā konferencē, kurā atbildēja uz dažādiem bērnu sagatavotajiem jautājumiem. Interesanti, ka Jānis un Mārtiņš pie bērniem ieradās VEF Rīga himnas Mūsu soļi pavadībā, pie kuras tika izsaukti spēlētāji vārdi, radot nedaudz līdzīgu sajūtu, kā pirms mājas spēlēm Arēnā Rīga. Pēc iepazīšanās ar viesiem sekoja tematiskā daļa, kas lielākoties bija saistīta ar karjeras veidošanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO: Jānis Bērziņš un Mārtiņš Meiers viesojas Rīgas 1. speciālajā internātpamatskolā

Abiem VEF Rīga spēlētājiem daudz tika vaicāts par profesionālo basketbolu un tieši par dažādām šīs profesijas niansēm. Viena no lietām, ko akcentēja gan Jānis, gan Mārtiņš, saistījās ar apņēmību un ieguldīto darbu, kas ir panākumu pamatā.

Pasākuma noslēgumā bērniem bija iespēja nobildēties ar augumā raženajiem vefiešiem un iegūt kārotos autogrāfus. Tāpat aktīvākajiem speciālās internātpamatskolas bērniem tika balvas, kuras sagādāja Vefiņš. VEF Rīga sadarbība ar Rīgas 1. speciālo internātpamatskolu – attīstības centru aizsākās jau pērn, kad Latvijas galvaspilsētā tika rīkota Eirolīgas sociālā programma One Team.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl