Barons kvartāls komanda OlyBet Latvijas Basketbola līgas regulārā čempionāta spēlē svētdien ar rezultātu 104:71 (28:13, 22:27, 24:18, 30:13) savā laukumā pārspēja pērnās sezonas čempioni Valmieru/ORDO.

Uzvarētājiem 23 punktus sameta Reinis Strupovičs, 20 punkti Dāvim Gekam, bet 18 punktus guva un septiņas bumbas zem groziem savāca lietuvietis Taurs Jogela. Tikmēr zem groziem saimniekoja arī Roberts Freimanis, kuram deviņas atlēkušās bumbas.

Savukārt viesiem pa 11 punktiem iemeta Mārtiņš Laksa un Ervīns Jonāts, kuram arī astoņas atlēkušās bumbas, bet desmit punktus iemeta Lauris Blaus.

Foto

Spēli rīdzinieki iesāka ar 10:0 izrāvienu, neļaujot valmieriešiem četrarpus minūtes gūt punktus. Barons kvartāls noturēja pārsvaru un pirmo ceturtdaļu uzvarēja ar 28:13. Otrā ceturkšņa vidū Valmiera/ORDO nedaudz sapurinājās un pietuvojās līdz mīnus sešiem punktiem (32:38), bet puslaika beigas labāk aizvadīja mājinieki, kuri pārtraukumā devās ar desmit punktu handikapu (50:40). Otrajā puslaikā viesiem neizdevās uzsākt ievērojamu pakaļdzīšanos, kas Barons kvartāls basketbolistiem ļāva izcīnīt pārliecinošu un negaidītu uzvaru ar rezultātu 104:71

Valmieras komanda sezonu iesākusi ar divām uzvarām četrās spēlēs, bet Barons kvartāls basketbolisti tikuši pie trim panākumiem piecās spēlēs.