FIBA kompensēs traumas izlases spēlētājiem

Komentāri
FIBA kompensēs traumas izlases spēlētājiem
Autors: LETA/EPA

Starptautiskā Basketbola federācija (FIBA) no saviem līdzekļiem izmaksās kompensācijas spēlētāja klubam, ja sportists izlasē gūs traumu. Šādu plānu sestdien apstiprināja FIBA izpildkomiteja.

Šī apdrošināšanas sistēma stāsies spēkā jau šomēnes gaidāmajā izlašu pārtraukumā, kura laikā tiks uzsākta cīņa par iekļūšanu 2019.gada Pasaules kausā vīriešiem. Kompensācijas attieksies gan uz daiļā, gan uz stiprā dzimuma sacensībām dažādās vecuma grupās (U-17, U-18, U-19, U-20 un pieaugušo).

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šīs kompensācijas apmērs būs atkarīgs no konkrētā basketbolista algas un traumas dēļ izlaisto dienu skaita. Tāpat klubi saņems papildus naudu par ķirurģisko pakalpojumu izdevumiem, ja tādi būs nepieciešami.
“Šīs ir lieliskas ziņas spēlētājiem, kuri ir basketbola galvenā sastāvdaļa. FIBA prioritāte ir aizsargāt basketbolistus, kuri savu nacionālo izlašu labā atdod no sevis visu. Tagad viņiem vairs nebūs jāuztraucas par finansiālajām problēmām, kas rodas traumas rezultātā, turklāt šādi tiek respektētas arī klubu intereses, tiem palaižot sportistus uz valstsvienībām,” pauda FIBA ģenerālsekretārs Patriks Baumans.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl