FIBA kompensēs traumas izlases spēlētājiem

Komentāri
FIBA kompensēs traumas izlases spēlētājiem
Autors: LETA/EPA

Starptautiskā Basketbola federācija (FIBA) no saviem līdzekļiem izmaksās kompensācijas spēlētāja klubam, ja sportists izlasē gūs traumu. Šādu plānu sestdien apstiprināja FIBA izpildkomiteja.

Šī apdrošināšanas sistēma stāsies spēkā jau šomēnes gaidāmajā izlašu pārtraukumā, kura laikā tiks uzsākta cīņa par iekļūšanu 2019.gada Pasaules kausā vīriešiem. Kompensācijas attieksies gan uz daiļā, gan uz stiprā dzimuma sacensībām dažādās vecuma grupās (U-17, U-18, U-19, U-20 un pieaugušo).

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šīs kompensācijas apmērs būs atkarīgs no konkrētā basketbolista algas un traumas dēļ izlaisto dienu skaita. Tāpat klubi saņems papildus naudu par ķirurģisko pakalpojumu izdevumiem, ja tādi būs nepieciešami.
“Šīs ir lieliskas ziņas spēlētājiem, kuri ir basketbola galvenā sastāvdaļa. FIBA prioritāte ir aizsargāt basketbolistus, kuri savu nacionālo izlašu labā atdod no sevis visu. Tagad viņiem vairs nebūs jāuztraucas par finansiālajām problēmām, kas rodas traumas rezultātā, turklāt šādi tiek respektētas arī klubu intereses, tiem palaižot sportistus uz valstsvienībām,” pauda FIBA ģenerālsekretārs Patriks Baumans.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl