EuroBasket: Latvija pret Ukrainu pēc ceļazīmes uz astotdaļfinālu Lillē

Komentāri
EuroBasket: Latvija pret Ukrainu pēc ceļazīmes uz astotdaļfinālu Lillē
Foto: LETA

Latvijas izlase EuroBasket 2015 ceturtajā mačā trešdien tiekas ar Ukrainas basketbolistiem. Spēles sākums ir 18.30 un tiešraidē to būs iespējams vērot kanālā LNT un portālā Skaties.lv, kur notikumiem laukumā varēs sekot līdzi arī teksta video tiešraidē.

Latvijas vīriešu basketbola valstsvienībai uzvara pār Ukrainas izlasi jau šodien nodrošinās ceļazīmi uz Eiropas čempionāta izslēgšanas turnīru Lillē, ja vien dienas pēdējā spēlē Lietuvas komanda pārspēs Igaunijas vienību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc trim kārtām Rīgas grupā Latvijas, Lietuvas, Beļģijas un Čehijas komandām ir pa divām uzvarām un vienam zaudējumam, Igaunijai uzvara un divi zaudējumi, bet Ukrainas izlases zaudējusi visās trijās spēlēs.

Latvijas valstsvienībai pat viena uzvara atlikušajās divās spēlēs ar Ukrainu un Igauniju, visticamāk, nodrošinās tiesības spēlēt astotdaļfinālā (teorētiski joprojām ir iespējams variants, kad piecas komandas finišē ar bilanci 3-2 un, saskaņā ar FIBA noteikumiem vietu kārtību izšķirs: a) savstarpējās spēlēs panāktā gūto un zaudēto grozu starpība; b) savstarpējās spēlēs gūto punktu skaits; c) visā turnīrā gūto un zaudēto grozu starpība).

Iespēju doties uz Lilli jau šodien faktiski garantēs spēles Beļģija–Čehija uzvarētāji, labas izredzes saglabājot arī zaudētājiem (abām komandām krājumā jau ir pārliecinošas uzvaras pār Igaunijas vienību).

Lietuvas izlase, šovakar uzvarot Igauniju, var pielikt punktu intrigai Rīgas grupā, novelkot svītru aiz pirmā četrinieka, ja vien Latvija iepriekš būs uzvarējusi Ukrainu (tādā gadījumā ceļazīme būs droša ne tikai spēles Beļģija–Čehija uzvarētājiem, bet arī zaudētājiem).

Lasi vēl