“EuroBasket 2015” Latvijai ienesis pamatīgus ieņēmumus

Komentāri
“EuroBasket 2015” Latvijai ienesis pamatīgus ieņēmumus
Foto: LETA

2015. gadā Latvijā daļēji sarīkotā Eiropas čempionāta basketbolā “EuroBasket” ienākumi 8,9 reizes pārsniedza izdevumus, pastāstīja Saeimas Sporta apakškomisijas priekšsēdētājs Jānis Upenieks (V).

Deputāts piebilda, ka ienākumi pārsniedza izdevumus arī par pērn sarīkoto rallijkrosa čempionāta posmu. Ienākumi tiek rēķināti gan no biļešu, gan no fanu atribūtikas tirdzniecības, kā arī no ārvalstu viesu uzturēšanās izdevumiem, tostarp maksas par viesnīcām. Tāpat pozitīvs efekts ir atsevišķu sporta pasākumu pārraidīšanai televīzijās 170 pasaules valstīs vairāk nekā miljardu skatītāju lielai auditorijai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Izglītības un zinātnes ministrija pašlaik strādā pie vienotas metodikas izstrādāšanas sporta pasākumu ekonomisko ieguvumu pētīšanai, piebilda Upenieks. Komisijas sēdē tika norādīts, ka uz šogad pieejamajiem līdzekļiem sporta pasākumu organizēšanai pretendē 67 pasākumi. Ņemot vērā, ka tiem visiem naudu varētu nebūt iespējams atvēlēt, tad īpaši tika uzsvērta nepieciešamība noteikt skaidrus kritērijus līdzekļu sadalei, skaidroja politiķis.

Sporta apakškomisijas un Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas kopsēdē deputāti skatīja jautājumu par starptautisko sporta pasākumu ietekmi uz Latvijas ekonomiku un valsts budžetu.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl