“EuroBasket 2015” Latvijai ienesis pamatīgus ieņēmumus

Komentāri
“EuroBasket 2015” Latvijai ienesis pamatīgus ieņēmumus
Foto: LETA

2015. gadā Latvijā daļēji sarīkotā Eiropas čempionāta basketbolā “EuroBasket” ienākumi 8,9 reizes pārsniedza izdevumus, pastāstīja Saeimas Sporta apakškomisijas priekšsēdētājs Jānis Upenieks (V).

Deputāts piebilda, ka ienākumi pārsniedza izdevumus arī par pērn sarīkoto rallijkrosa čempionāta posmu. Ienākumi tiek rēķināti gan no biļešu, gan no fanu atribūtikas tirdzniecības, kā arī no ārvalstu viesu uzturēšanās izdevumiem, tostarp maksas par viesnīcām. Tāpat pozitīvs efekts ir atsevišķu sporta pasākumu pārraidīšanai televīzijās 170 pasaules valstīs vairāk nekā miljardu skatītāju lielai auditorijai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Izglītības un zinātnes ministrija pašlaik strādā pie vienotas metodikas izstrādāšanas sporta pasākumu ekonomisko ieguvumu pētīšanai, piebilda Upenieks. Komisijas sēdē tika norādīts, ka uz šogad pieejamajiem līdzekļiem sporta pasākumu organizēšanai pretendē 67 pasākumi. Ņemot vērā, ka tiem visiem naudu varētu nebūt iespējams atvēlēt, tad īpaši tika uzsvērta nepieciešamība noteikt skaidrus kritērijus līdzekļu sadalei, skaidroja politiķis.

Sporta apakškomisijas un Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas kopsēdē deputāti skatīja jautājumu par starptautisko sporta pasākumu ietekmi uz Latvijas ekonomiku un valsts budžetu.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl