Komentāri
Epopeja ap Porziņģa komandas biedru Rouzu beidzas! Tiesa atceļ izvirzītās apsūdzības izvarošanā
Foto: AP/SCANPIX

Losandželosas tiesa trešdien nolēma atcelt Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Ņujorkas Knicks saspēles vadītājam Derikam Rouzam un diviem viņa draugiem izvirzītās apsūdzības grupveida izvarošanā.

Līdz ar to Rouzs varēs atgriezties Knicks komandā, kurai nevarēja palīdzēt piecās pirmssezonas pārbaudes spēlēs. Rouzs tika apsūdzēts 2013.gadā veiktā grupveida izvarošanā, bet pats viņš savu vainu šajā lietā noliedza. Basketbolista bijusī draudzene no Rouza un diviem viņa draugiem vēlējās piedzīt 21,5 miljonus ASV dolāru (19,6 miljonus eiro).

Apsūdzētāja tiesā liecināja, ka viņa bijusi tik apreibusi, ka atceroties tikai dažas epizodes no grupveida izvarošanas. Kā norādīja apsūdzētājas pārstāvji, basketbolista bijusī draudzene vēlējusies saukt vainīgos pie atbildības, nevis ar tiesas palīdzības iegūt naudu. Turpretī Rouza pārstāvji pauda, ka bijusī draudzene vēlējusies iegūt materiālus labumus ar mērķi atriebties basketbolistam par izbeigtajām attiecībām.

Rouzs 2011.gadā tika nosaukts par NBA regulārā čempionāta vērtīgāko spēlētāju, bet pēc tam viņu sāka vajāt nopietni savainojumi, kas līdz šim brīdim viņam ir liedzis atkal demonstrēt augstvērtīgāko sniegumu. Tiesa, pēc ilgāka pārtraukuma saspēles vadītājs ir aizvadījis gana pilnvērtīgu sezonu, jo 66 spēlēs viņš caurmērā guva 16,4 punktus un veica 4,7 rezultatīvas piespēles. Starpsezonā Rouzs no Čikāgas Bulls pārgāja uz Kristapa Porziņģa pārstāvēto Knicks, kuras jaunās sezonas pirmā spēle notiks 25.oktobrī, tiekoties ar pērnās sezonas čempioni Klīvlendas Cavaliers.

Lasi vēl