Komentāri
Entonijs un Porziņģis uz Lava vietu! Oficiāla informācija, kurš piedalīsies NBA Zvaigžņu spēlē!
Foto: USA Today Sports/ SCANPIX

Šonakt  ESPN pavēstīja, ka Ņujorkas “Knicks” spēlētājs Karmelo Entonijs ir apstiprinājis savu dalību Zvaigžņu spēlē pēc NBA komisāra Adama Silvera uzaicinājuma. Ielūgumu viņš saņēmis pēc Kevina Lava savainojuma, kura ārstēšana prasīs vairākas nedēļas.

Ņujorkas mediji iepriekš ziņoja, ka Entonijs labprāt izmantotu Zvaigžņu spēles pārtraukumu atpūtai kopā ar ģimeni. “Man vēl jāapspriežas ar ģimeni. Man patiktu izmantot pārtraukumu lietderīgāk, jo prātā jau samierinājos ar domu, ka nebraukšu. Varu izmantot pauzi fiziskās formas un pašsajūtas uzlabošanai. Patiktu, ja Ņujorku pārstāvētu Porziņģis.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: Kristaps Porziņģis /Ņujorkas ”Knicks”

Entonijam šī būs jau desmitā Zvaigžņu spēle, taču atšķirībā no iepriekšējām reizēm basketbolists netika iebalsots sākumsastāvā. Zvaigžņu spēle norisināsies šo svētdien Ņūorleānā, bet pirms tās paredzēta arī Uzlecošo talantu spēle, kurā piedalīsies arī Porziņģis.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl