Komentāri
Entonijs par iespējamiem maiņas darījumiem: Šobrīd klubā ir klusums
Foto: AFP/SCANPIX

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Ņujorkas Knicks līderis Karmelo Entonijs netic, ka komanda ceturtdien, kas ir noslēdzošā maiņas darījumu diena, veiks kādu aktivitāti.

“Šobrīd klubā ir klusums, šaubos, vai kas varētu notikt. Tomēr nekad neko nevar zināt,” intervijā ESPN sacīja Entonijs. “Šajā līgā ir notikušas vairākas dīvainas lietas. Mums vēl ir laiks līdz ceturtdienas pēcpusdienai (pēc ASV laika), lai to uzzinātu. Tomēr pats neesmu dzirdējis, ka varētu notikt kāda aktivitāte. Arī pārējie komandas basketbolisti ir līdzīgā situācijā.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēdējās nedēļās Ziemeļamerikas mediji vēsta, ka Knicks ir augstas kvalitātes saspēles vadītāja meklējumos. Vienība cer savā īpašumā iegūt vienu no Atlantas Hawks līderiem Džefu Tīgu, taču apskatnieki min, ka Ņujorkas klubam par šo basketbolistu nav, ko dot pretī.

Arī Knicks komandas galvenā trenera vietas izpildītājs Kurts Rembiss atklāja, ka šobrīd nekāda aktivitāte nav manīta. “Ja kaut kas notiks, esmu pārliecināts, ka kluba vadība prasīs arī manu viedokli. Tomēr pagaidām tas nav noticis,” izteicās Rembiss.

Knicks klubs esot gatavs šķirties no pieredzējušā spāņu saspēles vadītāja Hosē Kalderona un 25 gadus vecā uzbrucēja Kaila O’Kvina. Tiesa, vairāki klubu vadītāji jau izteikušies, ka šie argumenti ir pārāk mazi, lai Ņujorkas vienība savā īpašumā iegūtu augstvērtīgu saspēles vadītāju. Tikmēr Entonijs un Knicks vienību pārstāvošais latvietis Kristaps Porziņģis maiņu darījumos netikšot iesaistīti.

Trešdien Knicks aizvadīja pirmo treniņu kopš NBA Visu zvaigžņu spēles pārtraukuma. Tajā Rembiss norādīja, ka komanda vēl joprojām cer sasniegt izslēgšanas spēles. “Mūsu aizsardzība un uzbrukums ir spēris soli atpakaļ, tāpēc tas ir jāizlabo. Katram basketbolistam jāpaskatās pašam uz sevi. Mums kā treneru kolektīvam ir ir jāpaveic liels darbs, lai no spēlētājiem dabūtu ārā cīņassparu, kas mums dotu iespēju cīnīties par play-off,” izteicās Rembiss.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl