Komentāri

Kā vēsta Ziemeļamerikas medijs ”TMZ Sports”, tad Ņujorkas ”Knicks” uzbrucēja Karmelo Entonija sieva Lalā pieprasīs pilnīgu dēla Kaijana aizbildniecību. Entoniju aizvadītajā nedēļā pieķēra afērā ar kādu Ņujorkas džentlmeņu kluba dejotāju.

“TMZ Sports” pietuvinātie avoti vēsta, ka Kaijans turpinās dzīvot ar māti Ņujorkā, taču Entonijs pierunājis, ka varēs satikties ar dēlu, kad vien vēlēsies. Lalā tiesā pieprasīs pilnīgu dēla aizbildniecību, tomēr piekritusi šādam kompromisam, uzsverot, ka ”Knicks” zvaigzne ir lielisks tēvs. Lai gan oficiāli dokumenti par abu laulības šķiršanu nav iesniegti, tomēr medijs vēsta, ka pāris noteikti tuvākajā laikā laulību izbeigs.

Video: Dereks Fišers mēģinās palīdzēt Entonijam

Pagājušajā nedēļā Entoniju pieķēra mīlas afērā ar kādu dejotāju, kura strādā Ņujorkas džentlmeņu klubā. Turklāt sieviete apgalvoja, ka ir gandrīz septītajā grūtniecības mēnesī. Gaidāmā bērniņa tēvam dejotāja ir paziņoja, ka sagaida no Entonija finansiālu atbalstu, un vēlas, lai visus medicīnas izdevumus, kas saistās ar grūtniecību, apmaksā basketbolists.

Lasi vēl