Komentāri

”Viasat Sport Baltic” ļauj ielūkoties tur, kur citiem nav ļauts – Telavivas ”Maccabi” ģērbtuvē pirms Eirolīgas mača ar vienu no titulētākajām kontineta vienībām Madrides ”Real”.

Latvijas izlases un ”Maccabi” galvenais treneris pirmsspēles runā komandai uzsvēra, ka pretinieki ir labākie trīspunktu metēji Eirolīgā, kā arī Telavivas vienības spēlētājiem jābūt gataviem nopietnam mačam. Tomēr “Maccabi” 17.kārtas spēlē ceturtajā ceturtdaļā izlaida septiņu punktu pārsvaru un viesos ar rezultātu 75:80 (21:16, 15:21, 20:16, 19:27) zaudēja Spānijas grandam. Bagatskis pie ”Maccabi”stūres divos Eirolīgas mačos ticis pie vienas uzvaras un tikpat zaudējumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl