Komentāri

Septembra sākumā Rīgā, Monpeljē, Berlīnē un Zagrebā sāksies Eiropas čempionāts basketbolā. Latvijas izlase savu pirmo spēli Arēnā Rīga aizvadīs 5.septembrī ar Beļģijas izlasi, kam sekos mači ar Lietuvu, Čehiju, Ukrainu un Igauniju.

Artūrs Štālbergs, pats Latvijas izlases sastāvā piedalījies Eiropas čempionāta finālturnīrā 2009.gadā, tagad ir valstvienības treneris un galvenā trenera Ainara Bagatska labā roka. 2013.gadā Eiropas U20 čempionātā Artūrs bija galvenais treneris Latvijas izlasei, kas turnīrā izcīnīja sudraba medaļas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Anatolijs Kreipāns saka, ka Artūrs Štālbergs jau ir apliecinājis sevi kā ļoti gudru un labu treneri, tuklāt Štālberga un Bagatska radošajam tandēmam milzīgs pluss ir strādāšana kopā arī klubā. Ainars Bagatskis atklāj, ka Artūram pirms trijiem gadiem bija iespējas kāpt pa karjeras kāpnēm klubā, bet nāktos ziedot darbu ar Latvijas izlasi. Artūrs atteicās, varbūt tobrīd kaut ko zaudējot. Bet izcīnītās U20 sudraba medaļas un darbs ar Eirolīgas klubu apliecina, ka toreiz tika izdarīta pareizā izvēle.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl