EKSKLUZĪVA VIZĪTKARTE: Latvijas izlases treneris Artūrs Štālbergs

Pievienot komentāru
EKSKLUZĪVA VIZĪTKARTE: Latvijas izlases treneris Artūrs Štālbergs
Foto: F64

Septembra sākumā Rīgā, Monpeljē, Berlīnē un Zagrebā sāksies Eiropas čempionāts basketbolā. Latvijas izlase savu pirmo spēli Arēnā Rīga aizvadīs 5.septembrī ar Beļģijas izlasi, kam sekos mači ar Lietuvu, Čehiju, Ukrainu un Igauniju.

Artūrs Štālbergs, pats Latvijas izlases sastāvā piedalījies Eiropas čempionāta finālturnīrā 2009.gadā, tagad ir valstvienības treneris un galvenā trenera Ainara Bagatska labā roka. 2013.gadā Eiropas U20 čempionātā Artūrs bija galvenais treneris Latvijas izlasei, kas turnīrā izcīnīja sudraba medaļas.

Anatolijs Kreipāns saka, ka Artūrs Štālbergs jau ir apliecinājis sevi kā ļoti gudru un labu treneri, tuklāt Štālberga un Bagatska radošajam tandēmam milzīgs pluss ir strādāšana kopā arī klubā. Ainars Bagatskis atklāj, ka Artūram pirms trijiem gadiem bija iespējas kāpt pa karjeras kāpnēm klubā, bet nāktos ziedot darbu ar Latvijas izlasi. Artūrs atteicās, varbūt tobrīd kaut ko zaudējot. Bet izcīnītās U20 sudraba medaļas un darbs ar Eirolīgas klubu apliecina, ka toreiz tika izdarīta pareizā izvēle.