Komentāri

Septembra sākumā Rīgā, Monpeljē, Berlīnē un Zagrebā sāksies Eiropas čempionāts basketbolā. Latvijas izlase savu pirmo spēli Arēnā Rīga aizvadīs 5. septembrī ar Beļģijas izlasi, kam sekos mači ar Lietuvu, Čehiju, Ukrainu un Igauniju.

Ainars Bagatskis stājās pie Latvijas izlases stūres komandai kritiskā brīdī. Agrākais izlases snaiperis komandā veica paaudžu maiņu un šobrīd tiek augstu vērtēts Eiropas treneru hierarhijā. Kā spēlētājs pārstāvējis Latvijas izlasi četros Eiropas čempionāta finālturnīros. Savas karjeras laikā kļuvis par seškārtēju Latvijas, divkārtēju Lietuvas, kā arī Norvēģijas un BBL čempionu. 2010.gada februārī kļuva par Latvijas izlasi treneri. Šobrīd trenē arī Krievijas klubu BK Ņižņijnovgoroda.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Anatolijs Kreipāns saka, ka Ainars savulaik bija viens no labākajiem snaiperiem izlases vēsturē, tā sauktā Zelta roka, kurš kļuvis arī par vienu no labākajiem treneriem. Līdz labākā titulam viņam vēl tālu, bet šis turnīrs varētu kļūt par vienu no soļiem, lai viņš tam pietuvotos. Armandam Pučem šķiet, ka Bagijs varētu būt šeikeris, blenderis – tāds, kas rasolu saliktu kopā, dažādas sastāvdaļas saliktu kopā, lai viss ir garšīgi. Viņu izceļ zināšanas, zināšanu kopums par šo spēli.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl