EKSKLUZĪVA VIZĪTKARTE: Latvijas izlases galvenais treneris Ainars Bagatskis

Komentāri

Septembra sākumā Rīgā, Monpeljē, Berlīnē un Zagrebā sāksies Eiropas čempionāts basketbolā. Latvijas izlase savu pirmo spēli Arēnā Rīga aizvadīs 5. septembrī ar Beļģijas izlasi, kam sekos mači ar Lietuvu, Čehiju, Ukrainu un Igauniju.

Ainars Bagatskis stājās pie Latvijas izlases stūres komandai kritiskā brīdī. Agrākais izlases snaiperis komandā veica paaudžu maiņu un šobrīd tiek augstu vērtēts Eiropas treneru hierarhijā. Kā spēlētājs pārstāvējis Latvijas izlasi četros Eiropas čempionāta finālturnīros. Savas karjeras laikā kļuvis par seškārtēju Latvijas, divkārtēju Lietuvas, kā arī Norvēģijas un BBL čempionu. 2010.gada februārī kļuva par Latvijas izlasi treneri. Šobrīd trenē arī Krievijas klubu BK Ņižņijnovgoroda.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Anatolijs Kreipāns saka, ka Ainars savulaik bija viens no labākajiem snaiperiem izlases vēsturē, tā sauktā Zelta roka, kurš kļuvis arī par vienu no labākajiem treneriem. Līdz labākā titulam viņam vēl tālu, bet šis turnīrs varētu kļūt par vienu no soļiem, lai viņš tam pietuvotos. Armandam Pučem šķiet, ka Bagijs varētu būt šeikeris, blenderis – tāds, kas rasolu saliktu kopā, dažādas sastāvdaļas saliktu kopā, lai viss ir garšīgi. Viņu izceļ zināšanas, zināšanu kopums par šo spēli.

Lasi vēl