Komentāri

Septembra sākumā Rīgā, Monpeljē, Berlīnē un Zagrebā sāksies Eiropas čempionāts basketbolā. Latvijas izlase savu pirmo spēli Arēnā Rīga aizvadīs 5. septembrī ar Beļģijas izlasi, kam sekos mači ar Lietuvu, Čehiju, Ukrainu un Igauniju.

Mareks Mejeris septembrī piedalīsies savā trešajā Eiropas čempionāta finālturnīrā. Pirms diviem gadiem Slovēnijā Mareks astoņās spēlēs laukumā vidēji pavadīja nedaudz mazāk par desmit minūtēm un guva 3,8 punktus. Aizvadīto sezonu Mejeris pavadīja VEF Rīga klubā, kļūstot par Latvijas čempionu un finālsērijas vertīgāko spēlētāju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Anatolijs Kreipāns atgādina, ka pavasarī Mejeris kļuva par LBL finālsērijas vērtīgāko basketbolistu, un tagad Marekam būtu jākļūst arī par vienu no izlases līderiem. Ainars Bagatskis saka, ka Mareks ir bezpozīcijas spēlētājs, kurš uzbrukumā savai komandai dod milzīgu enerģiju. Armands Puče uzsver, ka Mareks ir izteikts komandas spēlētājs, ar kuru izlūkos varēs doties vienmēr.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl