Komentāri

Septembra sākumā Rīgā, Monpeljē, Berlīnē un Zagrebā sāksies Eiropas čempionāts basketbolā. Latvijas izlase savu pirmo spēli Arēnā Rīga aizvadīs 5.septembrī ar Beļģijas izlasi, kam sekos mači ar Lietuvu, Čehiju, Ukrainu un Igauniju.

Eiropas čempionāta laikā pieredzējušakais Latvijas izlases basketbolists, visticamāk, būs Kristaps Janičenoks. Savas karjeras laikā spēlējis visu vecumu Latvijas jaunatnes izlasēs un pārstāvējis Latvijas, Beļģijas, Vācijas un Itālijas klubus. Latvijas izlasē Kristaps spēlējis četros Eiropas čempionāta finālturnīros 2005, 2007, 2009. un 2013.gadā. Nacionālās izlases sastāvā guvis 1194 punktus, kas ir ceturtais visu laiku labākais rādītājs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ainars Bagatskis uzskata, ka Kristaps šajā turnīrā spēlēs labāk, kā to darīja aizvadītās sezonas laikā un labāk kā pēdējā Eiropas čempionātā. Anatolijs Kreipāns domā, ka tāds spēlātājs kā Janičenoks ir nepieciešams katrā komandā. Basketbolists, kurš varbūt nepavadīs laukumā lielāko laiku, bet uz kuru pilnīgi droši var paļauties spēlēs pēdējās minūtēs un sekundēs. Savukārt Armands Puče saka, ka Kristaps ir kā obligātās garšvielas, kas ēdienu padara baudāmu!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl