EKSKLUZĪVA VIZĪTKARTE: Latvijas izlases basketbolists Jānis Strēlnieks

1 komentārs
EKSKLUZĪVA VIZĪTKARTE: Latvijas izlases basketbolists  Jānis Strēlnieks
Foto: F64

Septembra sākumā Rīgā, Monpeljē, Berlīnē un Zagrebā sāksies Eiropas čempionāts basketbolā. Latvijas izlase savu pirmo spēli Arēnā Rīga aizvadīs 5. septembrī ar Beļģijas izlasi, kam sekos mači ar Lietuvu, Čehiju, Ukrainu un Igauniju.

Jānis Strēlnieks šogad piedalīsies savā trešajā Eiropas čempionāta finālturnīrā. 2009. gadā kopā ar Latvijas U18 izlasi izcīnīja Eiropas čempionāta bronzas medaļas un kopā ar BK Ventspils kļuva par Latvijas čempionu. Pagājušajā sezonā Bambergas Brose Baskets sastāvā kļuva arī par Vācijas čempionu.

Aanatolijs Kreipāns akcentē Strēlnieka daudzpusību – vispirms viņš ir spēles diriģents, arī snaiperis un viens no labākajiem aizsargiem, turklāt visā jomās augstā kvalitātē. Ja bumba ir viņa rokās, viņš zinās, ko ar to darīt. Ainars Bagatskis domā, ka viņš ir viens no labākajiem Eiropas saspēles vadītājiem. Armands Puče saka, ka Jānis ir tā kā tāds tvaika nosūcējs virs plīts, ārkārtīgi lietderīgs, aukstasinīgs, mierīgs, un spilgtākais, kas saistās ar viņu, varētu būt prāts.