Zviedrijas basketbolisti pirms došanās uz Rīgu PK kvalifikācijas mačā zaudē Ukrainai

Latvijas basketbola izlases nākamā pretiniece 2019.gada Pasaules kausa kvalifikācijā Zviedrija piektdien savā laukumā ar rezultātu 76:84 zaudēja Ukrainai.

Zviedriem ar 26 punktiem rezultatīvākais bija Minskas “Cmoki” basketbolists Kristofers Čerapovičs, 13 punktus iemeta Ludvigs Hākansons, kurš 2015./2016.gada sezonā spēlēja “VEF Rīga”, bet 12 punkti un deviņas bumbas zem groziem bija Viktoram Gadeforsam.

Ukrainas izlasē ar 17 punktiem izcēlās valstsvienības kapteinis Vjačeslavs Kravcovs, bet 16 punktus iemeta Serhijs Gladirs.

Ukrainas basketbolisti pēc pārliecinošas otrās ceturtdaļas pirmo puslaiku uzvarēja ar rezultātu 53:34. Spēles otrajā nogrieznī viesu pārsvars sasniedza 22 punktus, taču mača beigās tas tika sadeldēts, tomēr netraucēja ukraiņiem svinēt uzvaru ar 84:76.

Pirmajā šīs apakšgrupas spēlē Latvijas vīriešu basketbola izlase viesos ar rezultātu 73:85 (20:14, 14:23, 20:30, 19:18) piekāpās Turcijai, sarūpēdama galvenajam trenerim Arnim Vecvagaram zaudējumu viņa debijā pie valstsvienības stūres.

Kvalifikācijas cikla turpinājumā Latvijas basketbolisti svētdien “Arēnā Rīga” tiksies ar Zviedriju, bet Ukraina uzņems Turciju.