Vīriešu valstsvienība: ducis jau gatavojas, Itālijas, Grieķijas un Spānijas medaļnieki pievienosies tuvākajās dienās

0 Komentāru
Vīriešu valstsvienība: ducis jau gatavojas, Itālijas, Grieķijas un Spānijas medaļnieki pievienosies tuvākajās dienās
Foto: basket.lv

Latvijas vīriešu basketbola valstsvienības kandidāti turpina gatavoties Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas turnīra trešā posma spēlēm ar Zviedrijas un Ukrainas izlasēm. Pirmajā pēcjāņu dienā pirmdien, 25. jūnijā Latvijas valstsvienība aizvadīs pārbaudes spēli ar Krievijas izlasi.

Pirmdien un otrdien komandas ierindā bija 12 spēlētāji – Jānis Blūms, Dāvis Lejasmeiers, Artūrs Žagars, Kaspars Vecvagars, Rihards Lomažs, Artūrs Ausējs, Artis Ate, Dāvis Bertāns, Rolands Šmits, Andrejs Gražulis, Mārtiņš Meiers un Anžejs Pasečņiks.

Itālijas čempions Dairis Bertāns un vicečempions Ojārs Siliņš, kā arī Grieķijas vicečempions Jānis Strēlnieks komandai pievienosies nedēļas beigās. Lietuvā tikko 4. vietu izcīnījušais Žanis Peiners otrdien izgāja veselības pārbaudi. Jāņa Timmas grafiks atkarīgs no tā, kā veiksies Spānijas čempionāta finālsērijas pēdējās spēlēs.

Arnis Vecvagars

Pirmdien, 25. jūnijā pret Krieviju gribam būt labākajā sastāvā, lai komandas pamatkodola spēlētāji sajustu viens otru. Iepriekšējos ciklos nebija iespēju aizvadīt pārbaudes mačus, un to abas reizes jutām pirmajās oficiālajās spēlēs, kad treniņos izmēģinātais laukumā pret reālu pretinieku īsti nenostrādāja. Esmu pārliecināts, ka spēle ar Krieviju palīdzēs labāk sagatavoties cīņām Stokholmā un Kijevā.

Latvijas čempionāta finālsērijas pēdējā spēlē iegūtais savainojums ar pilnu jaudu neļauj trenēties Aigaram Šķēlem, kurš, tāpat kā Ronalds Zaķis, Rolands Freimanis, Rodions Kurucs un Rinalds Mālmanis varēti tikt aicināts talkā īpašas nepieciešamības gadījumā.

Dāvis Bertāns

Prieks atkal būt šajā zālē un valstsvienības formā. Paldies Basketbola savienībai, kas nodrošināja nepieciešamos apstākļus, lai varētu spēlēt. Esmu atpūties, un prieks atkal uzspēlēt basketbolu. Cīnīsimies par uzvaru visi kopā.

Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas turnīrā pēc 4 spēļu kārtām Latvijas komanda ar 2 uzvarām un 2 zaudējumiem četru komandu konkurencē tabulā dala 2./3. vietu. Trīs labākās B grupas komandas, ņemot līdzi visus punktus, turpinās cīņu par ceļazīmi uz Pasaules kausa izcīņu Ķīnā.

VIDEO

0 Komentāru