Komentāri
Vai Serbijas sieviešu basketbola izlasei izdosies ”sapurināties”?
Foto: FIBA.com

Šīs dienas pēdējo grupu turnīru spēles parādīs, kuras četras komandas tiks izslēgtas. Viena no šīm komandām var arī būt pašreizējā čempione Serbija.

Serbijas izlases uzdevums ir vienkāršs, bet tajā pašā laikā sarežģīts. Uzvara ar sešu punktu pārsvaru pār Slovēniju garantēs pašreizējām ”Eurobasket 2015” čempionēm vietu astotdaļfinālā. Ja Serbija gūs uzvaru ar mazāku punktu starpību, tad čempionēm jācer, ka Grieķija uzvarēs Franciju, citādāk Serbijas valstsvienība vairs nespēs nosargāt savu titulu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Baltkrievijas un Čehijas izlases astotdaļfinālā iekļūt vairs nevar, savukārt Turcija un Spānija savās grupās ir nodrošinājušas pirmo vietu, attiecīgi parūpējušās par vietu ceturtdaļfinālā.

Ungārija cīnīsies ar Ukrainu, lai noskaidrotu A grupas otro vietu, bet Slovākija tiksies ar Itāliju, lai noteiktu, kura komanda būs otrā B grupā.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl