Komentāri
Vai Serbijas sieviešu basketbola izlasei izdosies ”sapurināties”?
Foto: FIBA.com

Šīs dienas pēdējo grupu turnīru spēles parādīs, kuras četras komandas tiks izslēgtas. Viena no šīm komandām var arī būt pašreizējā čempione Serbija.

Serbijas izlases uzdevums ir vienkāršs, bet tajā pašā laikā sarežģīts. Uzvara ar sešu punktu pārsvaru pār Slovēniju garantēs pašreizējām ”Eurobasket 2015” čempionēm vietu astotdaļfinālā. Ja Serbija gūs uzvaru ar mazāku punktu starpību, tad čempionēm jācer, ka Grieķija uzvarēs Franciju, citādāk Serbijas valstsvienība vairs nespēs nosargāt savu titulu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Baltkrievijas un Čehijas izlases astotdaļfinālā iekļūt vairs nevar, savukārt Turcija un Spānija savās grupās ir nodrošinājušas pirmo vietu, attiecīgi parūpējušās par vietu ceturtdaļfinālā.

Ungārija cīnīsies ar Ukrainu, lai noskaidrotu A grupas otro vietu, bet Slovākija tiksies ar Itāliju, lai noteiktu, kura komanda būs otrā B grupā.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl