Komentāri
Vai Serbijas sieviešu basketbola izlasei izdosies ”sapurināties”?
Foto: FIBA.com

Šīs dienas pēdējo grupu turnīru spēles parādīs, kuras četras komandas tiks izslēgtas. Viena no šīm komandām var arī būt pašreizējā čempione Serbija.

Serbijas izlases uzdevums ir vienkāršs, bet tajā pašā laikā sarežģīts. Uzvara ar sešu punktu pārsvaru pār Slovēniju garantēs pašreizējām ”Eurobasket 2015” čempionēm vietu astotdaļfinālā. Ja Serbija gūs uzvaru ar mazāku punktu starpību, tad čempionēm jācer, ka Grieķija uzvarēs Franciju, citādāk Serbijas valstsvienība vairs nespēs nosargāt savu titulu.

Baltkrievijas un Čehijas izlases astotdaļfinālā iekļūt vairs nevar, savukārt Turcija un Spānija savās grupās ir nodrošinājušas pirmo vietu, attiecīgi parūpējušās par vietu ceturtdaļfinālā.

Ungārija cīnīsies ar Ukrainu, lai noskaidrotu A grupas otro vietu, bet Slovākija tiksies ar Itāliju, lai noteiktu, kura komanda būs otrā B grupā.

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl