Komentāri
Turcijas basketbola izlases galvenais treneris: Uzvarēs komanda, kas mazāk kļūdīsies
AFP

Eiropas čempionāta apakšgrupu turnīra pēdējā cīņā starp Latviju un Turciju uzvarēs komanda, kas mazāk kļūdīsies, uzsver turku galvenais treneris Ufuks Saridža.

D apakšgrupas cīņa “Ulker Sports” hallē sāksies plkst. 20.45 un tiešraidē to varēs vērot televīzijas kanālā TV3 un portālā “skaties.lv”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Latvijas basketbola izlase jau nodrošinājusi vietu astotdaļfinālā, bet D apakšgrupā var finišēt jebkurā no četrām pirmajām vietām. Uzvaras gadījumā latviešiem astotdaļfinālā būs jātiekas, visticamāk, ar Melnkalni, bet zaudējuma gadījumā pretī stāsies par čempionāta favorīti uzskatītā Spānija.

“Esam astotdaļfinālā, taču jāspēlē svarīgs mačs par vietu apakšgrupā. Mums ir iespējas spēkoties par augstām vietām, jo komanda ir spēcīga, kura līdz pēdējam cīnās par bumbu. Tāpat mums ir daudz atbalstītāju, un man nav šaubu, ka arī spēlē pret Latviju tā būs,” turku mediji citē Saridžu.

Viņaprāt, spiediens uz komandu nāk par labu kā spēlētājiem, tā arī treneru kolektīvam.

“Nav viegli strādāt bez apkārtējo spiediena. Svarīgi ir, kā ar šo spiedienu tiek galā. Latvijai pamatsastāvā ir trīs Eirokausu klubu spēlētāji un divi NBA basketbolisti. Uzvarēs komanda, kas vismazāk kļūdīsies,” teica Saridža.

Turki čempionātā uzvarējuši grupas pastarītes Beļģiju un Lielbritāniju, bet zaudējuši Serbijai un Krievijai.

Pirms pēdējās spēļu kārtas D apakšgrupā Serbijai, Latvijai un Krievijai ir trīs uzvaras un viens zaudējums, Turcijai divas uzvaras un divi zaudējumi, Beļģijai viena uzvara un trīs zaudējumi, savukārt Lielbritānija tikai zaudējusi.

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 2

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl