Komentāri

Francijas un Spānijas sieviešu basketbola izlases svētdien plkst. 21:30 savā starpā sadalīs Eiropas čempionāta zelta medaļas.

Francijas izlases spēlētājas lūkos tikt pie sava trešā Eiropas čempionu titula, cenšoties atkārtot 2001.gadā un 2009.gadā Rīgā gūtos panākumus. Francija spēlēja arī iepriekšējo divu Eiropas čempionātu finālos, abas reizes zaudējot. Savukārt Spānija finālā tikusi pēc četru gadu pārtraukuma, kad izšķirošajā mačā ar 70:69 uzvarēja tieši Franciju. Pusfinālā Francija ar 77:55 pieveica Grieķiju, bet Spānija ar 68:52 tika galā ar beļģietēm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

TIEŠRAIDE: EČ basketbolā sievietēm. FINĀLS. SPĀNIJA – FRANCIJA

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl