Stambulu sasniedz latviešu līdzjutēju vilnis

Komentāri

Latviešu basketbola fani kupla skaitā ieradušies atbalstīt mūsu izlasi klātienē. Pašlaik neviena izlase, izņemot mājinieci Turciju, nevar lepoties ar tādu fanu daudzumu.

Latvijas basketbola līdzjutēji šajās dienās ir kļuvuši par sporta tūristiem Stambulā! Šodien gan viņiem, gan līdzjutējiem Latvijā bija spraiga un nervus kutinoša pēcpusdiena. Latvijas basketbola izlase Turcijā uzsāka dalību Eiropas čempionātā. Pēc daudzu ekspertu domām Latvija uz turnīru sapulcinājusi visu laiku spēcīgāko sastāvu. Arī mūsu fani ir parūpējušies par spēcīgu sastāvu. Šodienas spēlē ar Serbiju mūsu fani bija pulcējušies kuplā skaitā, sagādājot Latvijas izlasei skaļāko atbalstu. Ar šādu fanu armiju nevar lepoties neviena D grupas komanda, izņemot Turciju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sarunā ar mūsu reportieri Edgaru Barbaku, viens no līdzjutējiem atklāj, ka tuvākajā laikā latviešu skaits varētu sasniegt tūkstoti.

Video: Stambulu sasniedz latviešu līdzjutēju vilnis

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl