Stambulu sasniedz latviešu līdzjutēju vilnis

Komentāri

Latviešu basketbola fani kupla skaitā ieradušies atbalstīt mūsu izlasi klātienē. Pašlaik neviena izlase, izņemot mājinieci Turciju, nevar lepoties ar tādu fanu daudzumu.

Latvijas basketbola līdzjutēji šajās dienās ir kļuvuši par sporta tūristiem Stambulā! Šodien gan viņiem, gan līdzjutējiem Latvijā bija spraiga un nervus kutinoša pēcpusdiena. Latvijas basketbola izlase Turcijā uzsāka dalību Eiropas čempionātā. Pēc daudzu ekspertu domām Latvija uz turnīru sapulcinājusi visu laiku spēcīgāko sastāvu. Arī mūsu fani ir parūpējušies par spēcīgu sastāvu. Šodienas spēlē ar Serbiju mūsu fani bija pulcējušies kuplā skaitā, sagādājot Latvijas izlasei skaļāko atbalstu. Ar šādu fanu armiju nevar lepoties neviena D grupas komanda, izņemot Turciju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sarunā ar mūsu reportieri Edgaru Barbaku, viens no līdzjutējiem atklāj, ka tuvākajā laikā latviešu skaits varētu sasniegt tūkstoti.

Video: Stambulu sasniedz latviešu līdzjutēju vilnis

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl