Stambulu sasniedz latviešu līdzjutēju vilnis

Komentāri

Latviešu basketbola fani kupla skaitā ieradušies atbalstīt mūsu izlasi klātienē. Pašlaik neviena izlase, izņemot mājinieci Turciju, nevar lepoties ar tādu fanu daudzumu.

Latvijas basketbola līdzjutēji šajās dienās ir kļuvuši par sporta tūristiem Stambulā! Šodien gan viņiem, gan līdzjutējiem Latvijā bija spraiga un nervus kutinoša pēcpusdiena. Latvijas basketbola izlase Turcijā uzsāka dalību Eiropas čempionātā. Pēc daudzu ekspertu domām Latvija uz turnīru sapulcinājusi visu laiku spēcīgāko sastāvu. Arī mūsu fani ir parūpējušies par spēcīgu sastāvu. Šodienas spēlē ar Serbiju mūsu fani bija pulcējušies kuplā skaitā, sagādājot Latvijas izlasei skaļāko atbalstu. Ar šādu fanu armiju nevar lepoties neviena D grupas komanda, izņemot Turciju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sarunā ar mūsu reportieri Edgaru Barbaku, viens no līdzjutējiem atklāj, ka tuvākajā laikā latviešu skaits varētu sasniegt tūkstoti.

Video: Stambulu sasniedz latviešu līdzjutēju vilnis

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl