Komentāri

Leģendārais NBA kluba Sanantonio “Spurs”, kuru pārstāv Dāvis Bertāns, treneris Gregs Popovičs novērtējis šā gada Eiropas čempionātu kā labāko, kāds pieredzēts.

Popovičs tika intervēts Telavivā, kur norisinās B grupas spēles. Tajā spēlē Itālijas valstsvienība, kuru trenē “Spurs” trenera asistents Etore Messina.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Treneris novērtēja turnīra līmeni un fanu atbalstu, smaidot piebilstot, ka viņam nav īpašu favorītu, tāpēc turnīru vērot ir īpaši interesanti.

Noslēgumā Popovičs atzina:”Jebkurš mīl rīkot šo turnīru un katru norises reizi tas kļūst arvien labāks un labāks. Šis ir labākais turnīrs.”

VIDEO

 

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl