Serbijas izlases treneris Džordževičs: Latvija ir nopietns pretinieks

0 Komentāru
Serbijas izlases treneris Džordževičs: Latvija ir nopietns pretinieks
EPA

Latvijas basketbola izlasei ir teicama komandas ķīmija, uzsver latviešu pirmās pretinieces Eiropas čempionātā Serbijas valstsvienības galvenais treneris Aleksandrs Džordževičs.

“Mūs gaida smaga spēle. Latvija ir nopietns pretinieks. Pretinieks, kurš šobrīd ir sasniedzis augstu punktu, komanda ar spīdošu ķīmiju. Pēdējos gadus izlasi vada viens un tas pats treneris. Tā ir tā pati komanda, kas iepriekšējā Eiropas čempionātā – ar lielisku bumbas kontroli,” Džordževiča vārdus citē Serbijas Basketbola asociācija.

D apakšgrupā bez Latvijas un Serbijas spēkosies arī Turcija, Krievija, Beļģija un Lielbritānija.

“Protams, apakšgrupa ir ļoti smaga. Katrs var uzvarēt katru. Esmu jau teicis, ka šis čempionāts būs pārsteigumiem pilns, spēles būs punkts punktā un to likteņus ne vienmēr izšķirs kvalitāte, bet citi aspekti,” teica Džordževičs.

Serbija sagatavošanās ciklā uzvarēja septiņas no astoņām spēlēm, vienīgo zaudējumu ciešot Gruzijai. Komandas rindas paretināja traumas, turklāt nācās palikt bez neapšaubāmā Serbijas izlases līdera Miloša Teodosiča.

“Pirms čempionāta astoņu dienu laikā aizvadījām sešas pārbaudes spēles. Pēc turnīra Grieķijā mums bija tikai divas dienas treniņiem. Mums ir daudz spēles variantu, un zinām, kā tos realizēt,” sacīja treneris.

Katras apakšgrupas četras labākās izlases iekļūs astotdaļfinālā, ko Latvijas izlase kvalificēšanās gadījumā aizvadīs 10.septembrī. Pēc tam ceturtdaļfināli tiks aizvadīti 12. un 13.septembrī, bet pusfināli – 14. un 15.septembrī. Savukārt spēles par vietām notiks 17.septembrī.

0 Komentāru