Komentāri
Serbija dodas aizstāvēt titulu un nosauc 12 spēlētājas ”EuroBasket Women 2017″ finālturnīram
Foto: AFP/SCANPIX

Serbijas sieviešu basketbola valstsvienība, kas kļuva par 2015. gada Eiropas čempioni, nosaukusi sastāvu šī gada finālturnīram Čehijā.

Šajā Serbijas valstsvienības sastāvā ir septiņas spēlētājas, kuras palīdzēja izlasei izcīnīt vēsturisku triumfu 2015. gadā – Tamāra Radočaja, Soņja Petroviča, Saša Čado, Sāra Krnjiča, Nevena Jovanviča, Jeļena Milvanoviča un Anna Daboviča. Par izlases līderi uzskatāma Anna Daboviča. Otrā numura pozīcijā spēlējošā sportiste “EuroBasket 2015” turnīrā vidēji guva 14,8 punktus, savāca 1,9 atlēkušo bumbu zem groziem un 3,2 reizes rezultatīvi piespēlēja komandas biedrenēm, kļūstot par turnīra vērtīgāko basketbolisti. 2011. gadā Serbija nekvalificējās finālturnīram, bet 2013. gadā serbietes bija ceturtās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Serbijas izlases sastāvs ”EuroBasket Women 2017″:

Saša Čado, Tīna Jovānoviča, Soņja Petroviča, Aleksandra Črvendakiča, Sāra Krnjiča, Tamāra Radočaja, Anna Daboviča, Saņja Mandiča, Maja Skoriča, Nevena Jovanviča, Jeļena Milvanoviča, Dragana Stankoviča.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl