Komentāri
Serbija dodas aizstāvēt titulu un nosauc 12 spēlētājas ”EuroBasket Women 2017″ finālturnīram
Foto: AFP/SCANPIX

Serbijas sieviešu basketbola valstsvienība, kas kļuva par 2015. gada Eiropas čempioni, nosaukusi sastāvu šī gada finālturnīram Čehijā.

Šajā Serbijas valstsvienības sastāvā ir septiņas spēlētājas, kuras palīdzēja izlasei izcīnīt vēsturisku triumfu 2015. gadā – Tamāra Radočaja, Soņja Petroviča, Saša Čado, Sāra Krnjiča, Nevena Jovanviča, Jeļena Milvanoviča un Anna Daboviča. Par izlases līderi uzskatāma Anna Daboviča. Otrā numura pozīcijā spēlējošā sportiste “EuroBasket 2015” turnīrā vidēji guva 14,8 punktus, savāca 1,9 atlēkušo bumbu zem groziem un 3,2 reizes rezultatīvi piespēlēja komandas biedrenēm, kļūstot par turnīra vērtīgāko basketbolisti. 2011. gadā Serbija nekvalificējās finālturnīram, bet 2013. gadā serbietes bija ceturtās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Serbijas izlases sastāvs ”EuroBasket Women 2017″:

Saša Čado, Tīna Jovānoviča, Soņja Petroviča, Aleksandra Črvendakiča, Sāra Krnjiča, Tamāra Radočaja, Anna Daboviča, Saņja Mandiča, Maja Skoriča, Nevena Jovanviča, Jeļena Milvanoviča, Dragana Stankoviča.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl