Komentāri
Rumāņu basketbolists atkārto 22 gadus seno panākumu
Autors: LETA/EPA

Rumānijas basketbola izlases uzbrucējs Andrejs Mandače mačā ar Melnkalni kļuva par otro spēlētāju Eiropas čempionāta vēsturē, kurš spēlēs laikā spēja noformēt ”triple double”.

Rumānis grupu turnīra pēdējā spēlē guva 14 punktus, izdarīja 11 rezultatīvas piespēlēs un izcīnīja 10 atlekušas bumbas. Viņš kļuva tikai par otro spēlētāju kontinenta čempionātu vēsturē, kurš savāca ”triple double.” Līdzšinēja, vienīgā, reize bija pirms 22 gadiem. Par pirmo, kurš spēja to izdarīt kļuva Horvātijas uzbrucējs Tonijs Kukočs. 1995. gadā vienā no čempionāta spēlēm, horvāts izcēlās ar 15 punktiem, izdarīja 11 rezultatīvas piespēlēs un savāca 12 atlekušas bumbas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mandačes lieliskais sniegums gan neglāba Rumānijas izlasi no piektā zaudējuma čempionāta. Visā spēlē Melnkalnē bija pārāka – 86:69. Rumāņiem neizdevās tikt pie panākuma šajā čempionāta, paliekot pēdējiem C grupā.

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 2

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl