Rumāņu basketbolists atkārto 22 gadus seno panākumu

Komentāri
Rumāņu basketbolists atkārto 22 gadus seno panākumu
Autors: LETA/EPA

Rumānijas basketbola izlases uzbrucējs Andrejs Mandače mačā ar Melnkalni kļuva par otro spēlētāju Eiropas čempionāta vēsturē, kurš spēlēs laikā spēja noformēt ”triple double”.

Rumānis grupu turnīra pēdējā spēlē guva 14 punktus, izdarīja 11 rezultatīvas piespēlēs un izcīnīja 10 atlekušas bumbas. Viņš kļuva tikai par otro spēlētāju kontinenta čempionātu vēsturē, kurš savāca ”triple double.” Līdzšinēja, vienīgā, reize bija pirms 22 gadiem. Par pirmo, kurš spēja to izdarīt kļuva Horvātijas uzbrucējs Tonijs Kukočs. 1995. gadā vienā no čempionāta spēlēm, horvāts izcēlās ar 15 punktiem, izdarīja 11 rezultatīvas piespēlēs un savāca 12 atlekušas bumbas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mandačes lieliskais sniegums gan neglāba Rumānijas izlasi no piektā zaudējuma čempionāta. Visā spēlē Melnkalnē bija pārāka – 86:69. Rumāņiem neizdevās tikt pie panākuma šajā čempionāta, paliekot pēdējiem C grupā.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl