Komentāri
Noskaidrots, kas uzvarēja rezultatīvāko basketbolistu prognožu spēlē
Stambula, Turcija. Eiropas čempionāta basketbola (Eurobasket 2017) spēle starp Latvijas un Lielbritānijas viriešu basketbola izlasem. Kristaps Porziņģis (Romāns Kokšarovs / F64)

Latvijas basketbola izlase Eiropas čempionātā nospēlējusi jau trīs spēles, un laiks noskaidrot pēdējās prognožu spēles uzvarētāju, kas balvā saņems dāvanu karti no ”Circle K” 50 eiro vērtībā.

Kā zināms, portāls Skaties.lv un ”Circle K” Eiropas čempionāta basketbola laikā visus Latvijas izlases fanus aicina pirms katras spēles prognozēt, kurš būs rezultatīvākais Latvijas izlases spēlētājs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tātad! Spēlē pret Lielbritānju rezultatīvākais Latvijas izlases rindās ar 28 punktiem bija Kristaps Porziņģis. Tāpēc izlozē par 50 eiro vērto dāvanu karti piedalās visi tie, kas prognozēja, ka tieši Kristaps Porziņģis būs rezultatīvākais. Un tātad! Pirmajā prognožu spēlē uzvar Ārijs A. no Rīgas!

Skaties.lv sazināsies ar uzvarētāju!

Atceries, ka vēl šodien, 4. septembrī, līdz plkst. 14.00 vari prognozēt rezultatīvāko Latvijas izlases spēlētāju pret Krieviju, bet pēc spēles varēsi izteikt prognozes jau par spēlētāju pret Turciju.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl