Noskaidrots, kas uzvarēja rezultatīvāko basketbolistu prognožu spēlē

0 Komentāru
Noskaidrots, kas uzvarēja rezultatīvāko basketbolistu prognožu spēlē
Stambula, Turcija. Eiropas čempionāta basketbola (Eurobasket 2017) spēle starp Latvijas un Lielbritānijas viriešu basketbola izlasem. Kristaps Porziņģis (Foto: F64)

Latvijas basketbola izlase Eiropas čempionātā nospēlējusi jau trīs spēles, un laiks noskaidrot pēdējās prognožu spēles uzvarētāju, kas balvā saņems dāvanu karti no ”Circle K” 50 eiro vērtībā.

Kā zināms, portāls Skaties.lv un ”Circle K” Eiropas čempionāta basketbola laikā visus Latvijas izlases fanus aicina pirms katras spēles prognozēt, kurš būs rezultatīvākais Latvijas izlases spēlētājs.

Tātad! Spēlē pret Lielbritānju rezultatīvākais Latvijas izlases rindās ar 28 punktiem bija Kristaps Porziņģis. Tāpēc izlozē par 50 eiro vērto dāvanu karti piedalās visi tie, kas prognozēja, ka tieši Kristaps Porziņģis būs rezultatīvākais. Un tātad! Pirmajā prognožu spēlē uzvar Ārijs A. no Rīgas!

Skaties.lv sazināsies ar uzvarētāju!

Atceries, ka vēl šodien, 4. septembrī, līdz plkst. 14.00 vari prognozēt rezultatīvāko Latvijas izlases spēlētāju pret Krieviju, bet pēc spēles varēsi izteikt prognozes jau par spēlētāju pret Turciju.

0 Komentāru