Komentāri
Noskaidrots, kas uzvarēja rezultatīvāko basketbolistu prognožu spēlē pret Krieviju
Foto: F64

Latvijas basketbola izlase Eiropas čempionātā nospēlējusi jau trīs spēles, un laiks noskaidrot pēdējās prognožu spēles uzvarētāju, kas balvā saņems dāvanu karti no ”Circle K” 50 eiro vērtībā.

Kā zināms, portāls Skaties.lv un ”Circle K” Eiropas čempionāta basketbola laikā visus Latvijas izlases fanus aicina pirms katras spēles prognozēt, kurš būs rezultatīvākais Latvijas izlases spēlētājs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tātad! Spēlē pret Krieviju rezultatīvākais Latvijas izlases rindās ar 22 punktiem bija Jānis Timma. Tāpēc izlozē par 50 eiro vērto dāvanu karti piedalās visi tie, kas prognozēja, ka tieši Jānis Timma būs rezultatīvākais. Un tātad! Prognožu spēlē uzvar Kitija U. no Rīgas!

Skaties.lv sazināsies ar uzvarētāju!

Atceries, ka vēl šodien, 7. septembrī, līdz plkst. 20.45 vari prognozēt rezultatīvāko Latvijas izlases spēlētāju pret Krieviju, bet pēc spēles varēsi izteikt prognozes jau par spēlētāju pret Turciju.

Uz prognožu spēli

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl