Noskaidroti Latvijas rezultatīvāko basketbolistu prognožu spēles uzvarētāji

0 Komentāru
Noskaidroti Latvijas rezultatīvāko basketbolistu prognožu spēles uzvarētāji
F64

Latvijas basketbola izlase Eiropas čempionātā nospēlējusi jau divas spēles, un laiks noskaidrot prognožu spēles uzvarētājus, kas balvā saņems dāvanu karti no ”Circle K” 50 eiro vērtībā.

Kā zināms, portāls Skaties.lv un ”Circle K” Eiropas čempionāta basketbola laikā visus Latvijas izlases fanus aicina pirms katras spēles prognozēt, kurš būs rezultatīvākais Latvijas izlases spēlētājs.

Tātad! Spēlē pret Serbiju rezultatīvākais Latvijas izlases rindās ar 23 punktiem bija Dairis Bertāns. Tāpēc izlozē par 50 eiro vērto dāvanu karti piedalās visi tie, kas prognozēja, ka tieši Dairis Bertāns būs rezultatīvākais. Un tātad! Pirmajā prognožu spēlē uzvar Jānis K. no Valmieras puses!

Savukārt spēlē pret Beļģiju Latvijas izlases rindās ar 27 punktiem rezultatīvākie bija uzreiz divi spēlētāji – Kristaps Porziņģis un Jānis Timma. Šajā konkursā uzvar Līva F. no Liepājas.

Skaties.lv sazināsies ar uzvarētājiem!

Atceries, ka vēl šodien, 4. septembrī, līdz plkst 14.00 vari prognozēt rezultatīvāko Latvijas izlases spēlētāju pret Lielbritāniju, bet pēc spēles varēsi izteikt prognozes jau par spēlētāju pret Krieviju.

Prognožu spēle ir te!
0 Komentāru