Komentāri
Noskaidroti Latvijas rezultatīvāko basketbolistu prognožu spēles uzvarētāji
Foto: FIBA.COM

Latvijas basketbola izlase Eiropas čempionātā nospēlējusi jau divas spēles, un laiks noskaidrot prognožu spēles uzvarētājus, kas balvā saņems dāvanu karti no ”Circle K” 50 eiro vērtībā.

Kā zināms, portāls Skaties.lv un ”Circle K” Eiropas čempionāta basketbola laikā visus Latvijas izlases fanus aicina pirms katras spēles prognozēt, kurš būs rezultatīvākais Latvijas izlases spēlētājs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tātad! Spēlē pret Serbiju rezultatīvākais Latvijas izlases rindās ar 23 punktiem bija Dairis Bertāns. Tāpēc izlozē par 50 eiro vērto dāvanu karti piedalās visi tie, kas prognozēja, ka tieši Dairis Bertāns būs rezultatīvākais. Un tātad! Pirmajā prognožu spēlē uzvar Jānis K. no Valmieras puses!

Savukārt spēlē pret Beļģiju Latvijas izlases rindās ar 27 punktiem rezultatīvākie bija uzreiz divi spēlētāji – Kristaps Porziņģis un Jānis Timma. Šajā konkursā uzvar Līva F. no Liepājas.

Skaties.lv sazināsies ar uzvarētājiem!

Atceries, ka vēl šodien, 4. septembrī, līdz plkst 14.00 vari prognozēt rezultatīvāko Latvijas izlases spēlētāju pret Lielbritāniju, bet pēc spēles varēsi izteikt prognozes jau par spēlētāju pret Krieviju.

Prognožu spēle ir te!
ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl