Komentāri
Noskaidroti Latvijas rezultatīvāko basketbolistu prognožu spēles uzvarētāji
Foto: FIBA.COM

Latvijas basketbola izlase Eiropas čempionātā nospēlējusi jau divas spēles, un laiks noskaidrot prognožu spēles uzvarētājus, kas balvā saņems dāvanu karti no ”Circle K” 50 eiro vērtībā.

Kā zināms, portāls Skaties.lv un ”Circle K” Eiropas čempionāta basketbola laikā visus Latvijas izlases fanus aicina pirms katras spēles prognozēt, kurš būs rezultatīvākais Latvijas izlases spēlētājs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tātad! Spēlē pret Serbiju rezultatīvākais Latvijas izlases rindās ar 23 punktiem bija Dairis Bertāns. Tāpēc izlozē par 50 eiro vērto dāvanu karti piedalās visi tie, kas prognozēja, ka tieši Dairis Bertāns būs rezultatīvākais. Un tātad! Pirmajā prognožu spēlē uzvar Jānis K. no Valmieras puses!

Savukārt spēlē pret Beļģiju Latvijas izlases rindās ar 27 punktiem rezultatīvākie bija uzreiz divi spēlētāji – Kristaps Porziņģis un Jānis Timma. Šajā konkursā uzvar Līva F. no Liepājas.

Skaties.lv sazināsies ar uzvarētājiem!

Atceries, ka vēl šodien, 4. septembrī, līdz plkst 14.00 vari prognozēt rezultatīvāko Latvijas izlases spēlētāju pret Lielbritāniju, bet pēc spēles varēsi izteikt prognozes jau par spēlētāju pret Krieviju.

Prognožu spēle ir te!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl