Komentāri
Noskaidroti Latvijas rezultatīvāko basketbolistu prognožu spēles uzvarētāji
Foto: FIBA.COM

Latvijas basketbola izlase Eiropas čempionātā nospēlējusi jau divas spēles, un laiks noskaidrot prognožu spēles uzvarētājus, kas balvā saņems dāvanu karti no ”Circle K” 50 eiro vērtībā.

Kā zināms, portāls Skaties.lv un ”Circle K” Eiropas čempionāta basketbola laikā visus Latvijas izlases fanus aicina pirms katras spēles prognozēt, kurš būs rezultatīvākais Latvijas izlases spēlētājs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tātad! Spēlē pret Serbiju rezultatīvākais Latvijas izlases rindās ar 23 punktiem bija Dairis Bertāns. Tāpēc izlozē par 50 eiro vērto dāvanu karti piedalās visi tie, kas prognozēja, ka tieši Dairis Bertāns būs rezultatīvākais. Un tātad! Pirmajā prognožu spēlē uzvar Jānis K. no Valmieras puses!

Savukārt spēlē pret Beļģiju Latvijas izlases rindās ar 27 punktiem rezultatīvākie bija uzreiz divi spēlētāji – Kristaps Porziņģis un Jānis Timma. Šajā konkursā uzvar Līva F. no Liepājas.

Skaties.lv sazināsies ar uzvarētājiem!

Atceries, ka vēl šodien, 4. septembrī, līdz plkst 14.00 vari prognozēt rezultatīvāko Latvijas izlases spēlētāju pret Lielbritāniju, bet pēc spēles varēsi izteikt prognozes jau par spēlētāju pret Krieviju.

Prognožu spēle ir te!
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl