Komentāri
Francija dodas pretī triumfam? Paziņots ”Eifeļa torņa” zemes sastāvs finālturnīram
Foto: AFP/SCANPIX

Francijas sieviešu basketbola izlase paziņojusi sastāvu, kas 16. jūnijā Prāgā uzsāks cīņu par ”EuroBasket Women 2017” titulu. Francija, kas tiek uzskatīta par vienu no galvenajām favorītēm, uz Čehiju, lielākoties, vedīs spēlētājas no pašmāju čempionāta.

”Eifeļa torņa” zemes pārstāves uz turnīru dosies ar divām šī gada Francijas čempionāta uzvarētājām – Mariellu Amāntu un Olīviju Epoupā, bet no pērnās sezonas līgas čempionēm arīdzan divas basketbolistes – Sāra Mičela un Gāle Skrelā. ”EuroBasket 2013” turnīrā Francijas izlase ierindojās otrajā vietā, bet 2015. gada turnīra finālā zaudēja Serbijai.

Par izlases līderi uzskatāma Selīna Dumērka no Atlantas ”Dream” komandas, bet viņai labs papildspēks varētu būt Kurskas ”Dynamo” uzbrucēja Helēna Ciaka. Francija šī gada turnīrā ielozēta C apakšgrupā ar Serbijas, Slovēnijas un Grieķijas izlasēm.

Francijas izlases sastāvs ”EuroBasket 2017” turnīram:

Marielle Amānta (“Villeneuve-d’Ascq”), Valerianne Ajaji (“Bourges”), Aleksia Čarteriā (“Bourges”), Helēna Ciaka (“Dynamo Kursk”, Krievija), Selīna Dumērka (“Atlanta Dream”, WNBA) , Olīvija Epoupā (“Villeneuve-d’Ascq”), Marīne Johannesa (“Bourges”), Sāra Mičela (“Montpellier”), Haidida Minte (“FCB Ardennes”), Endija Mijema (“Famila Schio”, Itālija), Gāle Skrelā (“Montpellier”), Diandra Čatčoungā (“Bourges”).

Lasi vēl