Eksperti prognozē, kas uzvarēs “EuroBasket Women 2017”

Pievienot komentāru
Eksperti prognozē, kas uzvarēs “EuroBasket Women 2017”
Foto: AFP/SCANPIX

Sieviešu basketbola eksperti – bijušais Lielbritānijas izlases treneris un komentētājs, pieredzējušais žurnālists un komentētājs Džefs Teilors un Čehijā bāzētais dāmu basketbola apskatnieks Dens Keisijs, izteikuši savas prognozes par gaidāmo Eiropas čempionātu basketbolā sievietēm.

Pols Nīlsens: “Protams, ka Spānija. Tev jābūt muļķim, lai liktu pret viņām. Varbūt būs pienācis laiks Krievijai atgriezties savā panākumu ”zenītā”. Bet, ja Krievija neuzvarēs šogad, tad noteikti viņām tas izdosies 2019. gadā!”

Marks Klārks: “Spānijai un Francijai šī būs pēdējā iespēja uzvarēt pirms abu valstsvienību leģendas aiziet no izlases. Melnais zirdziņš būs Ukraina, ja vien tā iekļūs ceturtdaļfinālā. Tad ukrainietes spēs spēlēt tikpat brīvi, cik kvalifikācijas turnīrā.”

Džefs Teilors: “Es likšu uz Spāniju. Tā ir izlase, kas allaž ir starp favorītēm. Valstsvienībai, kurai ir milzīga pieredze gan spēlētāju, gan treneru kontekstā. Viņiem ir vislabākās izredzes ”aiziet visu ceļu”. ”

Dens Keisijs: “Ir grūti apšaubīt Spānijas izredzes, kas ir uz viļņa pēc vēsturiskā Rio sudraba. Spānijai ir apbrīnojamas sastāva rezerves un lielisks talants visās pozīcijās, ieskaitot līderi Sančo Litlu, kura atgriezusies pēc savainojuma ārstēšanas.”

Lasi vēl