Covid-19 konstatēts basketbolista Artūra Žagara “Joventut” komandas biedriem

Pievienot komentāru
Covid-19 konstatēts basketbolista Artūra Žagara “Joventut” komandas biedriem
ROMĀNS KOKŠAROVS, F64

Koronavīrusa testi 12 labākajām Spānijas basketbola čempionāta komandām uzrādījuši saslimušos ar Covid-19 Artūra Žagara pārstāvētās Badalonas “Joventut” un Saragosas “Casademont” spēlētāju rindās, svētdien ziņo tīmekļa vietne “eurohoops.net”.

Jau ziņots par plānu izspēlēt Spānijas čempionāta izšķirošās spēles vienā vietā ar 12 komandu piedalīšanos.

Lai, ievērojot visus nepieciešamos piesardzības pasākumus un ierobežojumus, uzsāktu individuālos treniņus, pašlaik šīs komandas veic analīzes, lai noskaidrotu, vai to rindās nav ar koronavīrusu inficētu basketbolistu.

Plānus jau ir ietekmējuši koronavīrusa testu rezultāti. Tos veikušas visas 12 komandas, un kā liecina tīmekļa vietne “encestando.es”, jau konstatēti daži saslimšanas gadījumi.

Gan “Joventut”, gan Saragosas “Casademont” basketbola komandās fiksēta pozitīva reakcija uz vīrusa klātbūtni sportistu organismā. Turklāt sportistiem koronavīruss konstatēts divos veidos – gan tiem, kuriem jau ir bijis koronavīruss un ir izstrādājušās antivielas, gan arī tiem, kas ar vīrusu saskārušies tikai tagad.

Ne visi analīžu rezultāti jau ir zināmi, un komandās var būt vēl vairāk basketbolistu ar koronavīrusu organismā, kas vēl vairāk sarežģīs līgas spēļu atjaunošanu, jo galīgais lēmums par sezonas atsākšanu ir jāpieņem līdz maija beigām.