Arī Jānis Strēlnieks nepalīdzēs basketbola izlasei

0 Komentāru
Arī Jānis Strēlnieks nepalīdzēs basketbola izlasei
Foto: F64

Arī Jānis Strēlnieks nevarēs palīdzēt Latvijas basketbola izlasei jau nākamajā nedēļā gaidāmajās 2019. gada Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas turnīra spēlēs, bet Rolands Freimanis drīkstēs spēlēt izlasē.

“Jau kopš jaunatnes izlasēm vienmēr pārstāvam savu valsti un nedēļām esam prom no ģimenēm, neskatoties uz nogurumu un traumu risku. Diemžēl šobrīd esam situācijā, kad jāpaziņo par lēmumu nespēlēt izlasē 2019. gada Pasaules kausa kvalifikācijas spēlēs. Ceram, ka tuvākajā laikā situācija uzlabosies un atkal varēsim palīdzēt savām izlasēm,” teikts sešu “Olympiakos” basketbolistu, tajā skaitā Strēlnieka, kopējā paziņojumā.

Lai gan ārsti stingri ieteica atpūsties un izārstēt savainojumu, pērn Strēlnieks dažas dienas pēc klubu sezonas beigām pievienojās valstsvienībai un, riskējot ar veselību, spēlēja olimpiskajā kvalifikācijas turnīrā kā komandas pamatsastāva saspēles vadītājs. Latvijas Basketbola savienība (LBS) pērn Strēlnieku nosauca par piemēru basketbolā, kā arī attieksmes un darba ētikas ziņā izcēla kā paraugu ikvienam jaunajam basketbolistam.

Foto: Jānis Strēlnieks ”Eurobasket 2017” Stambulā

Jau iepriekš bija zināms, ka arī Daira Bertāna pārstāvētās Itālijas vienības Milānas “AX Armani Exchange Olimpia” vadība neatbalsta spēlētāja došanos palīgā valstsvienībai. Tāpat komandai nepalīdzēs Mārtiņš Meiers un Dāvis Lejasmeiers, bet vēl vairāku spēlētāju iespējas pievienoties izlasei šobrīd ir neskaidras.

Šosezon Timma Spānijas augstākās līgas (ACB) turnīrā astoņos mačos vidēji guvis 9,3 punktus, bet ULEB Eirolīgā savā debijas sezonā sešos mačos izcēlies ar vidēji 4,7 punktiem un trim atlēkušajām bumbām.

“Baskonia” vienība pēc neveiksmīga sezonas sākuma uzvarējusi trijās no iepriekšējām četrām ACB spēlēm, pietuvojoties kopvērtējuma astotniekam, bet Eirolīgā tā ar vienu panākumu sešos mačos ir vien 14. pozīcijā starp 16 vienībām, kur pēdējā ir “AX Armani Exchange Olimpia”.

0 Komentāru