Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 16. decembris

Alvīne

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Tavs prāts un griba skatīsies vienā virzienā un ļoti harmoniski papildinās viens otru. Ieteicams veltīt laiku savu dziļāko vēlmju analīzei, lai saprastu, kur sakņojas tavas baudu apetītes.

Horoskops vērsim

Nesmādē domu par kāda padomdevēja iesaistīšanu savas dzīves regulēšanas procesā. Tas varētu būt arī kāds no taviem draugiem vai cilvēks, kuram līdzīgs pasaules uzskats. Viņš tavu smagumu neiznesīs, bet palīdzēs gan.

Horoskops dvīņiem

Tevī būs sakāpinātas ambīcijas un tās vēlēsies pārvērst ļoti dārgos pirkumos un citās pārmērībās. Neierobežo savu apetīti, jo tā itin labi sastrādāsies ar tavu veselo saprātu un laid pa smuko.

Horoskops vēzim

Šoreiz tevi izglābs un liels izpalīgs kādā sarunā var izrādīties tavs draugs, kurš, paņemot stūri savās rokās, izvedīs tevi uz gludāka un pārredzamāka ceļa. Draugiem turi durvis atvērtas un karstvīnu siltu.

Horoskops lauvai

Tev ir jādodas šodien pūlī, ārā no mājām. Nekautrējies uzprasīties pie kāda uz karstvīna glāzi vai tējas krūzi. Saviesīgajās sarunās var dzimt kāda ideja, kuru jau jaunajā gadā mēģināsi realizēt.

Horoskops jaunavai

Šodien tev būs svarīgāks visu sadzīvē iesaistīto cilvēku emocionālais līdzsvars, nevis savas idejas vai plāna izbīdīšana. Neuzkrītoši atrodi brīdi, lai vienatnē varētu iegādāties dāvanas visdārgākajiem.

Horoskops svariem

Apstākļi būs tā sarindojušies, ka izolēs tevi no iespējas apspriesties un pakonsultēties ar kādu neatliekamu lēmumu pieņemšanā. Šī piespiedu labprātīgā izolācija ļaus ar visu nopietnību un atbildību izsvērt plusus un mīnusus aktuālajā jautājumā.

Horoskops skorpionam

Šodien centies cilvēkiem atlīdzināt par viņu iejūtību un labestību. Atlīdzībai jābūt ar līdzvērtīgu segumu. Kāds cilvēks tevi īpaši aizkustinās ar savu smalkjūtību un emocionālo inteliģenci tāpēc vēlēsies viņa sabiedrībā uzturēties pēc iespējas ilgāk.

Horoskops strēlniekam

Ilgi dzīvojošajiem projektiem tavā dzīvē ir pienācis laiks pielikt pēdējo otas triepienu, ciparu, rindkopu. Mīlestības attiecības vai kāda slēpta afēra nonākusi līdz loģiskam risinājumam – vai nu mainās attiecību būtība vai arī no tām jāatvadās.

Horoskops mežāzim

Nepārspīlēts optimisms un dzīves garšas izbaudīšana ļaus tev veselīgi lūkoties uz pārmaiņām, kuras vēl pirms dažām dienām tev šķita galīgi neiespējami. Laiks tiešām ir izcils dziednieks.

Horoskops ūdensvīram

Trešās adventes rīts tev solās būt paskarbs. Tiešā nozīmē. Komunicēsiet vai nu kliedzošajā klusumā, kad gaisā virmo taustāma spriedze vai arī visparastākajā un veselīgākajā veidā izbļaustīsieties. Beigas būs laimīgas.

Horoskops zivīm

Tu jutīsies daudz harmoniskāk, ja sajutīsi savu tuvinieku atbalstu savām izpausmēm. Neielaidies garās sarunās par saimnieciskajiem jautājumiem, jo sarunas var pārtapt abpusējos apvainojumos.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

FIBA PK kvalifikācija

Vecvagars Pasaules kausa kvalifikācijas spēlēm piesaka arī Mālmani

Vecvagars Pasaules kausa kvalifikācijas spēlēm piesaka arī Mālmani

Latvijas vīriešu basketbola izlases galvenais treneris Arnis Vecvagars paziņojis 24 spēlētājus, kuri pieteikti februāra izskaņā gaidāmajām 2019. gada Pasaules kausa kvalifikācijas turnīra spēlēm. Pirmo reizi pieteikumā ticis Turkish Airlines Eirolīgas klubu Vitorijas ”Baskonia” pārstāvošais Rinalds Mālmanis, ziņo Latvijas Basketbola savienība (LBS).

Pasečņiks: Otrajā puslaikā izlabojām savas kļūdas

Pasečņiks: Otrajā puslaikā izlabojām savas kļūdas

Latvijas basketbola izlasei spēle ar Zviedriju bijusi psiholoģiski grūta, jo pirms tās nav bijis daudz laika sagatavoties, tomēr otrajā puslaikā izdevās izlabot spēles pirmajā daļā pieļautās kļūdas, kas galu galā ļāva tikt pie panākuma, pēc aizvadītā mača žurnālistiem sacīja valstsvienības spēlētājs Anžejs Pasečņiks.

Jakovičs: Pēc pirmā puslaika kapteinis Blūms ģērbtuvē pateica skarbākus vārdus

Jakovičs: Pēc pirmā puslaika kapteinis Blūms ģērbtuvē pateica skarbākus vārdus 1

Pēc neveiksmīga pirmā puslaika, kurā neizdevās parādīt gaidīto sniegumu, Latvijas basketbola izlases kapteinis Jānis Blūms pārējiem pateicis skarbākus vārdus, kas lika komandai sapurināties un izcīnīt uzvaru 2019.gada Pasaules kausa kvalifikācijas spēlē pret Zviedriju, pēc svētdien aizvadītās cīņas sacīja valstsvienības saspēles vadītājs Ingus Jakovičs.

Rolands Šmits: Nav variantu, ir jāiet un jāspēlē!

Rolands Šmits: Nav variantu, ir jāiet un jāspēlē!

Latvijas vīriešu basketbola izlase šodien 2019.gada Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas otrajā mačā tiekas ar Zviedriju. Mēs esam aprunājušies ar Latvijas izlases spēlētāju Rolandu Šmitu.

Pasečņiks: Šodien mēs būsim gatavi

Pasečņiks: Šodien mēs būsim gatavi

Latvijas vīriešu basketbola izlase šodien 2019.gada Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas otrajā mačā tiekas ar Zviedriju. Pirms spēles esam aprunājušies ar Latvijas izlases spēlētāju Anžeju Pasečņiku

Latvijas basketbolisti PK kvalifikāciju sāk ar zaudējumu pret Turciju

Latvijas basketbolisti PK kvalifikāciju sāk ar zaudējumu pret Turciju 2

Latvijas vīriešu basketbola izlase piektdien 2019.gada Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas pirmajā spēlē Bursas pilsētā ar rezultātu 73:85 (20:14, 14:23, 20:30, 19:18) piekāpās mājiniecei Turcijai, sarūpēdama galvenajam trenerim Arnim Vecvagaram zaudējumu viņa debijā pie valstsvienības stūres.