Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 19. februāris

Zane, Zuzanna

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Koncentrē visu savu uzmanību un interesi uz vienu – kopīgām interesēm. Atsakies no savtīgiem motīviem un dari to, ko no tevis sagaida darba devēji vai sabiedrotie.

Horoskops vērsim

Ja nepretosies sadarbībai un rēķināsies ar sabiedroto plāniem un idejām, jebkura problēma tiks atrisināta. Ja negribēsi dzirdēt alternatīvo viedokli un neiekļausies komandā, paliksi viens ar visām nebūšanām.

Horoskops dvīņiem

Attiecībās būs vajadzīga skaidra perspektīva, lai vēlāk nemocītu sevi ar pārmetumiem par izniekoto laiku un enerģiju. Noskaidro, vai jūs ceļojat vienā virzienā, vai arī redzat viens otru pa logu pretējos vilcienos.

Horoskops vēzim

Šodien vari iemantot labā vadītāja slavu, jo iestāsies par saviem līdzstrādniekiem un padotajiem. Tavi argumenti tiks ņemti vērā, ja labi pārzināsi atbildību sfēras un visus saistošos dokumentus.

Horoskops lauvai

Ja esi pats sev priekšnieks un padotais, nebūs ar ko strīdēties un darāmais ies no rokas. Ja tev ir vadība, kas diktē noteikumus un definē prioritātes, vari nonākt uzskatu pretrunās, kas mazinās darba efektivitāti un prieku.

Horoskops jaunavai

Izvēlies pienākumus, kuros visvairāk vari izpaust savu radošo iztēli vai pedagoga talantu. Sportā būs panākumi, ja pats sastādīsi treniņu grafiku un vadīsies no savām fiziskajām sajūtām.

Horoskops svariem

Pat ja viss nav noticis pēc tava plāna un iecerētā, nemoki sevi ar pārmetumiem par izniekoto laiku un enerģiju. Priecājies, ka viss kļuvis skaidrs tik īsā laikā, un dodies tālāk atpakaļ neskatoties.

Horoskops skorpionam

Kādā brīdī tevi pārņems sajūta, ka visi neskaitāmie pienākumi un darbi tevi apraks. Tikai neiznieko laiku nebūtiskās un maznozīmīgās lietās un mācies koordinēt komandas pienākumus.

Horoskops strēlniekam

Līdzās esošo cilvēku entuziasms un aizrautība var aplipināt arī tevi. Ļoti ietekmēsies no citu cilvēku labā, vai arī sliktā piemēra. Izmanto citu pieredzi un nemēģini virināt novecojušu padomu grāmatas.

Horoskops mežāzim

Nenozīmīgas lietas šodien pievilks tavu uzmanību un paņems daudz laika. Tā rezultātā vari ne pa jokam sastresoties, kas situāciju vēl vairāk uzkurinās. Jutīsies kā mazais zobratiņš, kas ir saāķēts ar lielajiem, tomēr kustības ātrumu un ritmu nevar ietekmēt.

Horoskops ūdensvīram

Visās savās izpausmēs – darbā vai citos apstākļos, saņemsi dāsnu atzinību un atbalstu. Demonstrējot savas prasmes un talantus, neļauj kādai nejaušībai vai nepatīkamam cilvēkam izsist sevi no sliedēm.

Horoskops zivīm

Mēģini izdarīt pēc iespējas vairāk, kamēr vēl ir iedvesma. Kad uzrāviens būs beidzies, nododies tehnisku jautājumu un iemaņu apgūšanai. Vari iegādāties kādu aparatūru, instrumentus vai iepazīties ar darba drošības noteikumiem.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

FIBA PK kvalifikācija

Video! Aktieris Andris Bulis sajūsmā par Latvijas basketbola izlases uzvaru pār Turciju

Video! Aktieris Andris Bulis sajūsmā par Latvijas basketbola izlases uzvaru pār Turciju

Latvijas vīriešu basketbola izlase pirmdien “Arēnā Rīga” 2019. gada Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas turnīra dramatiskā mačā ar 79:70 uzvarēja Turcijas valstsvienību, krietni uzlabojot izredzes sasniegt otro kvalifikācijas kārtu. Pēc spēles basketbola studijā pie vadītājiem pievienojās aktieris Andris Bulis.

Vecvagars Pasaules kausa kvalifikācijas spēlēm piesaka arī Mālmani

Vecvagars Pasaules kausa kvalifikācijas spēlēm piesaka arī Mālmani

Latvijas vīriešu basketbola izlases galvenais treneris Arnis Vecvagars paziņojis 24 spēlētājus, kuri pieteikti februāra izskaņā gaidāmajām 2019. gada Pasaules kausa kvalifikācijas turnīra spēlēm. Pirmo reizi pieteikumā ticis Turkish Airlines Eirolīgas klubu Vitorijas ”Baskonia” pārstāvošais Rinalds Mālmanis, ziņo Latvijas Basketbola savienība (LBS).

Pasečņiks: Otrajā puslaikā izlabojām savas kļūdas

Pasečņiks: Otrajā puslaikā izlabojām savas kļūdas

Latvijas basketbola izlasei spēle ar Zviedriju bijusi psiholoģiski grūta, jo pirms tās nav bijis daudz laika sagatavoties, tomēr otrajā puslaikā izdevās izlabot spēles pirmajā daļā pieļautās kļūdas, kas galu galā ļāva tikt pie panākuma, pēc aizvadītā mača žurnālistiem sacīja valstsvienības spēlētājs Anžejs Pasečņiks.

Jakovičs: Pēc pirmā puslaika kapteinis Blūms ģērbtuvē pateica skarbākus vārdus

Jakovičs: Pēc pirmā puslaika kapteinis Blūms ģērbtuvē pateica skarbākus vārdus 1

Pēc neveiksmīga pirmā puslaika, kurā neizdevās parādīt gaidīto sniegumu, Latvijas basketbola izlases kapteinis Jānis Blūms pārējiem pateicis skarbākus vārdus, kas lika komandai sapurināties un izcīnīt uzvaru 2019.gada Pasaules kausa kvalifikācijas spēlē pret Zviedriju, pēc svētdien aizvadītās cīņas sacīja valstsvienības saspēles vadītājs Ingus Jakovičs.

Rolands Šmits: Nav variantu, ir jāiet un jāspēlē!

Rolands Šmits: Nav variantu, ir jāiet un jāspēlē!

Latvijas vīriešu basketbola izlase šodien 2019.gada Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas otrajā mačā tiekas ar Zviedriju. Mēs esam aprunājušies ar Latvijas izlases spēlētāju Rolandu Šmitu.

Pasečņiks: Šodien mēs būsim gatavi

Pasečņiks: Šodien mēs būsim gatavi

Latvijas vīriešu basketbola izlase šodien 2019.gada Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas otrajā mačā tiekas ar Zviedriju. Pirms spēles esam aprunājušies ar Latvijas izlases spēlētāju Anžeju Pasečņiku