Deiviss: Porziņģis ir lielisks basketbolists

0 Komentāru
Deiviss: Porziņģis ir lielisks basketbolists
Foto: EPA/LETA

NBA superzvaigzne un Pelicans līderis Entonijs Deiviss pēc zaudējuma Knicks (87:85) uzteica latviešu talantīgo basketbolistu Kristapu Porziņģi, sakot, ka mūsu sportists jau šobrīd ir augsta līmeņa spēlētājs.

Deiviss šajā mačā demonstrēja lielisku sniegumu, gūstot 36 punktus un izcīnot desmit atlēkušās bumbas, taču viņš nekautrējās paslavēt arī latvieti. “Porziņģis ir lielisks basketbolists. Viņš var iemest no distances un doties uz grozu, kā arī būt aktīvs. Noteikti turpmāk būs aizraujoši ar viņu cīkstēties,” izteicās Deiviss.

FOTO: Porziņģis cīnās pret Deivisu un Pelicans

“Neesmu pieradis spēlēt pret tādiem basketbolistiem kā Deiviss – pret tik atlētisku un augumā garu, cik es. Domāju, viņš šobrīd ir labākais spēka uzbrucējs NBA. Pret viņu bija grūti spēlēt, taču tā man ir laba pieredze,” sarunā ar The New York Post pauda Porziņģis, kurš šajā mačā izcēlās ar desmit punktiem, taču metienu realizācija bija zema. “Ja spēlē nekrīt metieni, tu tik un tā nedrīksti padoties. To šodien sapratu. Jāturpina spēlēt, tāpēc centos laukumā darīt mazās lietiņas.”

VIDEO: Porziņģim 10+4 pret Pelicans

 

“Domāju, Porziņģis šajā līgā būs pārsteidzoši labs spēlētājs. Viņš ir gados jauns un garš basketbolists, taču jau tagad gana prasmīgs. Izskatās, ka viņš nebaidās nemaz, tas man viņā patīk visvairāk. Porziņģis nekautrējas no kontaktspēles, bet viņam ir jādod iespēja nobriest,” tikmēr sacīja Pelicans galvenais treneris Elvins Džentrijs. “Šobrīd visi viņu zem groza izstumda, taču ar daudziem spēlētājiem tā iepriekš ir noticis. Dalasā bija tāds jauns puisis kā Dirks Novickis. No viņa sanāca tīri labs basketbolists.”

0 Komentāru