Dāvis Lejasmeiers no BK Ventspils dodas īrē uz Zviedriju

Komentāri
Dāvis Lejasmeiers no BK Ventspils dodas īrē uz Zviedriju
Foto: bkventspils.lv

Ventspilnieks Dāvis Lejasmeiers ir devies uz Zviedriju, kur nākamo sezonu aizvadīs čempionvienībā Sodertaljē Kings. Lejasmeieram spēkā ir vēl viena gada līgums ar BK Ventspils, tāpēc Zviedrijas klubam tiek izīrēts līdz jaunās sezonas beigām.

BK Ventspils valdes priekšsēdētājs Ralfs Pleinics: “Ceram, ka tik talantīgam basketbolistam, kāds ir Dāvis, izdosies sevī nostiprināt pārliecību, nostabilizēt sniegumu un ielēkt jaunā kvalitāte. Dažreiz ir nepieciešams nomainīt apstākļus, lai iegūtu jaunu “rāvienu” turpmākajai basketbolista karjerai. Novēlam Dāvim sportisku niknumu, teicamu veselību un veiksmi, kā arī-gaidām atpakaļ!”.

Dāvis Lejasmeiers ir Ventspils sporta skolas Spars audzēknis, bet 2009. gadā kļuva par Ventspils Basketbola skolas audzēkni un Ventspils augstskolas komandas spēlētāju. 2010. gada nogalē viņš tika izīrēts BK Liepājas/Lauvas, bet 2011. gada sezonu uzsāka jau kā BK Ventspils spēlētājs.

Dāvis Lejasmeiers:” Vēlos pateikt paldies BK Ventspils klubam, tā vadītājiem un personālam par šo laiku, ko pavadīju komandā. Par iespēju trenēties pie augsta līmeņa treneriem un spēlēt augsta līmeņa sacensībās, kas palīdzēja iegūt neatsveramu pieredzi savas karjeras attīstībai.
Esmu gatavs jauniem izaicinājumiem un tāpēc savu karjeru turpināšu Zviedrijas čempionvienībā, kurā būs iespējas sevi apliecināt gan Eiropā, gan vietējā čempionātā, kā arī trenēties un spēlēt pie trenera, kura metodes un spēles stils atšķiras no tā, kādā esmu spēlējis līdz šim. Līdz ar to, man būs iespēja attīstīt sevi kā spēlētāju un uzzināt ko jaunu.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lasi vēl