Dāvis Bertāns pievienosies Gromovam Spurs sastāvā Lasvegasas Vasaras līgā

Pievienot komentāru
Dāvis Bertāns pievienosies Gromovam Spurs sastāvā Lasvegasas Vasaras līgā
Foto: AFP/LETA

Prestižajā Lasvegasas Vasaras līgā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandu Sanantonio Spurs pārstāvēs ne tikai Iļja Gromovs, bet arī vēl viens latviešu uzbrucējs Dāvis Bertāns, pavēstījis klubs.

Jau šonedēļ Spurs piedalījās Vasaras līgā Jūtā, kur trijos mačos guva divas uzvaras, bet Gromovs laukumā izgāja divās spēlēs, paliekot bez punktiem. Neskatoties uz pieticīgo sniegumu, viņš palicis Spurs sastāvā arī dalībai prestižākajā Lasvegasas Vasaras līgā, kas sāksies jau piektdien. Turklāt viņam pievienosies arī Dāvis Bertāns, kurš, pēc basketbola žurnālistu šonedēļ vēstītā, jau panācis vienošanos par divu gadu līgumu ar vienību, kas gan pagaidām vēl nav oficiāli apstiprināts.

Lasvegasas līgas pirmajos mačos Spurs spēkosies ar Goldensteitas Warriors, Portlendas Trail Blazers un Čikāgas Bulls vienībām, bet pēc tam risināsies spēles par vietām. Gromovs šosezon bija vienīgais Latvijas spēlētājs, kurš saglabāja savu pieteikumu NBA draftam. Kaut jūnija pirmajā pusē tika prognozēts, ka viņš komandām sevi parādījis ļoti pārliecinoši, spēlētājs, kurš iepriekšējā sezonā pārstāvēja Jūrmala/Fēnikss vienību, draftā netika izvēlēts.

Bertānu 2011.gada vasarā NBA draftā otrajā kārtā ar kopējo 42.numuru izvēlējās Indiānas Pacers komanda, bet uzreiz pēc tam viņš tika aizmainīts uz Sanantonio Spurs, kuram uz latvieti joprojām pieder tiesības. Viņš kļuva tikai par otro Latvijas basketbolistu, kurš draftēts NBA, bet pašlaik jau viņu skaits izaudzis līdz četriem. Tāpat uzbrucējs varētu kļūt par ceturto Latvijas basketbolistu, kurš spēlējis NBA. Pagājušajā gadā Spurs komandu Jūtas un Lasvegasas Vasaras līgās pārstāvēja Dairis Bertāns.