Dāvis Bertāns pēc smagās traumas atsāks treniņus ar Laboral Kutxa

Pievienot komentāru
Dāvis Bertāns pēc smagās traumas atsāks treniņus ar Laboral Kutxa
Foto: EPA/LETA

Šobrīd savainojumu dziedējošais latviešu basketbola uzbrucējs Dāvis Bertāns atgriezies Spānijā, lai jau drīzumā sāktu treniņus ar šīs valsts augstākās līgas (ACB) klubu Vitorijas Laboral Kutxa, vēsta komanda.

Latviešu uzbrucējs šā gada marta beigās pārrāva labās kājas ceļgala krusteniskās saites. Sākotnēji tika prognozēts, ka tas liegs doties laukumā aptuveni sešus līdz astoņus mēnešus, bet vēl nav zināms, kad Bertāns varētu atgriezties laukumā.

Ilgu laiku Bertāns trenējās ar Nacionālās Basketbola asociācijas (NBA) komandas Sanantonio Spurs profesionāļiem, bet nu atgriezies Vitorijā, lai sāktu treniņus trenažieru zālē un pēcāk arī ar komandu. Otrdien basketbolistam bija saruna ar Laboral Kutxa galveno treneri Velimiru Perasoviču un kluba vadību, turklāt basketbolists apsveicinājies ar komandas biedriem.

Jau tuvākajā laikā Laboral Kutxa dosies uz Turciju, kur ceturtdien aizvadīs Turkish Airlines Eirolīgas maču pret Stambulas vienību Anadolu Efes. Ar septiņām uzvarām deviņos mačos Laboral Kutxa ACB čempionāta kopvērtējumā ieņem ceturto vietu, kamēr ULEB Eirolīgā gūtas piecas uzvaras astoņās cīņās, kas ļauj ieņemt otro vietu B apakšgrupas kopvērtējumā. Vienība jau nodrošinājusi dalību turnīra otrajā posmā.