Dāvis Bertāns: kopš piektdienas bumbu rokās neesmu turējis

Pievienot komentāru
Dāvis Bertāns: kopš piektdienas bumbu rokās neesmu turējis
Edijs Pālens / LETA

Latvijas vīriešu izlases basketbolists Dāvis Bertāns šobrīd vēl ir neziņā par sava pirksta savainojuma nopietnību, lai gan sāpes tajā viņš nejūtot.

Piektdien Latvijas basketbolisti spraigā pirmajā Eiropas čempionāta mačā ar 82:92 piekāpās olimpiskajai vicečempionei Serbijai. Šīs cīņas izskaņā pirksta savainojumu guva Bertāns, kurš traumas dēļ nevarēja sestdien spēlēt pret Beļģiju, ko Latvija pārspēja ar 92:64.
“Gaidu, ko sacīs dakteri. Pašam grūti ko pateikt, jo kopš piektdienas bumbu rokās neesmu turējis. Sāpes gan nejūtu. Rīt brīvdiena un domāsim, ko varam izdarīt. Bija rentgens, lauzts nekas nav,” žurnālistiem atklāja Bertāns, kurš pret serbiem sameta 16 punktus.
Tuvākajā laikā izlases nometni apciemos Bertāna pārstāvētā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Sanantonio “Spurs” pārstāvis, kurš izvērtēs latvieša veselības stāvokli.
Tikmēr sestdienas maču pret Beļģijas izlasi Bertāns vēroja no malas.
“Kad Beļģija pietuvojās līdz četriem punktiem, no malas skatīties spēli bija pagrūti. Pēc tam jau bija nedaudz mierīgāk, jo ieguvām lielāku pārsvaru,” sacīja Bertāns. “Domāju, ka komanda šo maču aizvadīja labi. Kamēr spēlējām savu spēli ar prātu, spējām iegūt pārsvaru.”
“Pēc vakardienas spēles žurnālistiem pagāju ātri garām, lai nebūtu jāpasaka kas tāds, ko pēc tam nāktos nožēlot. Tur bija emociju mikslis – ne tikai no tā, kas notika laukumā, bet arī sajūtām, ka varējām šo spēli uzvarēt. Tomēr pēc iznākšanas no arēnas biju jau atslābinājies,” atklāja Bertāns, kurš piektdien pret Serbiju nopelnīja piecas piezīmes un priekšlaicīgi atstāja laukumu.

Latvijas izlase turnīru turpinās pirmdien, kad to gaida tikšanās ar Lielbritāniju, bet pēc tam sekos dueļi ar Krieviju un Turciju.

Lasi vēl