Komentāri
Dāvis Bertāns: Iepriekš nebiju radis tika daudz spēlēt zem groza
Foto: AP/SCANPIX ()

Latviešu basketbolists Dāvis Bertāns iepriekš nebija radis spēlēt tik daudz zem groza, kā to dara Nacionālās basketbola asociācijas klubā Sanantonio Spurs, izteicās Latvijas spēlētājs.

Bertāns pašlaik Spurs sastāvā gatavojas savai pirmajai sezonai pasaules spēcīgākajā basketbola līgā, bet piektdien pirmssezonas pārbaudes mačā pret Maiami Heat, kam Sanantonio klubs piekāpās ar 100:108, latvietis izcēlās ar septiņiem punktiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Pielāgoties paliek arvien vieglāk un vieglāk. Pamazām izprotu sistēmu, lai gan iepriekš nebiju radis tika daudz spēlēt zem groza. Aizsardzībā gan ir vieglāk, arī komandas biedri man palīdz,” pēc mača žurnālistiem teica Bertāns, kurš piebilda, ka lielākā atšķirība noteikumos starp Eiropu un NBA ir tā, ka Vecajā kontinentā nav trīs sekunžu pārkāpuma. “Šajā līgā ir daudzi atlētiski basketbolisti, tāpēc ne pret visiem varu izmantot savu metienu. Taču man ir jālasa spēle un jālūkojas pēc komandas biedriem, ja netieku pie iespējas mest pa grozu.”

Bertāns norādīja, ka viņam individuālie sasniegumi nav tik svarīgi kā komandas gūtās uzvaras.

“Lai arī pie cik minūtēm tikšu, centīšos palīdzēt komandai. Necenšos kādu pārsteigt vai spēlēt labāk, nekā kāds to no manis gaida,” noteica basketbolists.

“Iepriekš Eiropā uzbrukumos lielākoties biju tikai pie tālmetienu līnijas, groza apakšai pārāk netuvojos. Tomēr tagad pierodu pie jaunajiem apstākļiem, turklāt varu komandai vairāk palīdzēt cīņā par atlēkušajām bumbām uzbrukumā,” uzskata Bertāns.

Latvietis izteicās, ka katras komandas maiņu Eiropā centies veikt tā, lai tas būtu solis tuvāk NBA, kā arī noslēgtie līgumi nesagādātu lielas grūtības pārcelties uz pasaules spēcīgāko līgu.

“Gaidīju savu iespēju. Manas cerības arī piepildījās, jo Spurs ir viena no labākajām organizācijām pasaulē. Pret mani izturas tieši tāpat kā pret jebkuru citu,” uzsvēra Bertāns, kuram karjeras laikā divreiz plīsušas ceļgala krusteniskās saites. “Pirmā trauma bija tiešām smaga, jo apzinājos, ka daudzi spēlētāji pēc izārstēšanās nav vairs spējuši demonstrēt savu labāko sniegumu. Tomēr pierādīju pretējo, arī Spurs komanda bija ļoti atbalstoša un palīdzēja.”

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl