Komentāri
Dairis Bertāns un “Darussafaka” sāks cīņu pret Madrides “Real”
Foto: EUROLEAGUE.COM

  Otrdien ar  CSKA – Vitorijas “Baskonia” un Atēnu “Panathinaikos” – Stambulas “Fenerbahce” spēlēm sāksies “Turkish Airlines” Eirolīgas izslēgšanas turnīrs. Trešdienas savā starpā spēlēs Madrides “Real” un Daira Bertāna Stambulas “Darussafaka”, ka arī Pireju “Olympiacos” – Stambulas “Anadolu Efes”.

“Turkish Airlines” Eirolīgas sezona beigusies Jāņa Strēlnieka “Brose Bamberg” un Ainara Bagatska Telavivas “Maccabi”. Toties kā pēdējā starp turnīra astoņām labākajām komandām iekļuva Daira Bertāna Stambulas “Darussafaka”. Deivida Blata vadītās komandas pretinieki ir vairāk nekā nopietni – regulārās sezonas uzvarētāji Madrides “Real”, kas pēc gada pārtraukuma vēlēsies atgriezties Final 4 turnīrā.

Madars Bergmanis, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Nevienai komandai vēl nav izdevies pārspēt Maskavas CSKA ceturtdaļfināla spēļu sērijā. Vēl vairāk – pēdējos piecos gados visi pretinieki atgriezušies no pirmajām spēlēm Maskavā ar rezultātu 0-2. Tomēr kopumā šī sezona CSKA nav bijusi tik spoža kā dažas iepriekšējās. Baskonia pagājušajā pavasarī palika viena gudra uzbrukuma attālumā no vietas Eirolīgas finālā. Pēc vairāku līderu aiziešanas un treneru maiņas, šogad komanda ir bijusi viens no patīkamākajiem pārsteigumiem līgā. Tomēr uzvara pār CSKA ceturtdaļfinālā vienalga būtu milzīgs pārsteigums.”

Māris Lindenbaums, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Ceturtdaļfināla pāris starp komandām, kuras nevieno vēsturiski rēķini, jo tās pirmo reizi viena pret otru spēlējušas tikai šajā sezonā. Protams, regulārās sezonas uzvarētāji Madrides Real ir dueļa favorīts, taču šobrīd uzvaras atkal jāsāk skaitīt no sākuma. Darussafaka vietu ceturtdaļfinālā nodrošināja kā pēdējie, tāpēc ieguvuši otro elpu, lai Deivida Blata vadībā censtos pārsteigt Real, neļaujot Spānijas galvaspilsētas klubam Final 4 nonākt ceturto reizi pēdējo piecu gadu laikā.”

Turkish Airlines Eirolīgas spēles kanālā Viasat Sport Baltic:

·     Otrdien, 18.aprīlī 23:45 Panathinaikos – Fenerbahce 1.spēle

·     Trešdien, 19.aprīlī 23:45 Madrides Real – Darussafaka 1.spēle

·     Ceturtdien, 20.aprīlī 19:45 Maskavas CSKA – Vitorijas Baskonia 2.spēle

·     Piektdien, 21.aprīlī 00:05 Panathinaikos – Fenerbahce 2.spēle

·     Piektdien, 21.aprīlī 21:45 Madrides Real – Darussafaka 2.spēle

·     Piektdien, 21.aprīlī 24:00 Olympiacos – Anadolu Efes 2.spēle

Lasi vēl