Dairis Bertāns spēlēs NBA vasaras līgā

Komentāri
Dairis Bertāns spēlēs NBA vasaras līgā
Foto: Getty Images

Latviešu spēlētājs Dairis Bertāns šajā vasarā piedalīsies divās NBA vasaras līgās, pavēstījis viņa aģents Artūrs Kalnītis.

Bertāns sākotnēji no 6. līdz 9.jūlijam piedalīsies turnīrā Soltleiksitijā, ko organizē Jūtas Jazz komanda. Tajā bez mājiniekiem spēlēs arī Bostonas Celtics, Filadelfijas 76ers un Sanantonio Spurs komandas. Savukārt pēc tam Bertāns spēlēs arī lielākajā Vasaras līgā, kas no 10. līdz 20.jūlijam risināsies Lasvegasā. Tajā kopā piedalīsies 24 komandas.

Komandas, ko pārstāvēs Bertāns, pagaidām vēl netiek nosauktas, tomēr abos turnīros startēs Celtics komanda, kurā latvietis spēlēja pirms gada. Pērn Bertāns, startējot Celtics rindās, turnīru Lasvegasā iesāka veiksmīgi, bet vienā no mačiem neveiksmīgi ietriecās groza konstrukcijā, gūstot kakla traumu.

Pēc dalības Vasaras līgā Bertāns pērn pievienojās Latvijas izlases treniņnometnei. Aizvadītajā sezonā Bertāns jau otro gadu pārstāvēja Spānijas augstākās līgas klubu Dominion Bilbao Basket. Kopumā viņš sezonas laikā piedalījās 28 spēlēs, vidēji katrā no tām gūstot 12,3 punktus.

Tāpat pērn Lasvegasas Vasaras līgā piedalījās arī Jānis Timma, kurš samērā neveiksmīgi nospēlēja Mefisas Grizzlies rindās. Šonedēļ Timma tika aizmainīts uz Orlando Magic komandu, kurai galvenā ir Orlando Vasaras līga, kas notiks no 4. līdz 10.jūlijam.

Lasi vēl