Dairis Bertāns piektdien guva deviņus punktus ULEB Eirolīgas 23.kārtas spēlē, bet viņa pārstāvētā Turcijas komanda Stambulas “Darussafaka” viesos ar 83:101 piekāpās Spānijas grandam Madrides “Real”, kas ir turnīra līdere.

Bertāns šajā spēlē laukumā bija 29 minūtes un deviņas sekundes, kuru laikā iemeta četrus no pieciem divpunktu metieniem un savu vienīgo soda metienu, bet aizmeta garām vienu tālmetienu. Tāpat viņam sešas rezultatīvas piespēles, divas pārtvertas bumbas, viena kļūda, trīs piezīmes, četri izprovocēti noteikumu pārkāpumi, kā arī 14 efektivitātes koeficienta punkti.

Latvieša pārstāvētajā komandā rezultatīvākais ar 18 punktiem bija Džeimss Andersons, 15 punkti Bredlijam Vanameikeram, bet Ante Zizičs iemeta 11 punktus, izcīnīja desmit bumbas zem groziem un izprovocēja deviņas piezīmes. “Real” rindās žilbinošu sniegumu rādīja Serhio Ļuļs, kuram seši realizēti tālmetieni un 26 punkti, kā arī astoņas rezultatīvas piespēles.

Stambulas komanda spēli iesāka smagnēji, pirmo ceturksni zaudējot ar 14:30, turklāt pretinieku rindās pirmajās desmit minūtēs Ļuļs iemeta piecus no sešiem tālmetieniem. Pirmā puslaika beigās “Real” pārsvars sasniedza 19 punktus, bet trešajā ceturksnī “Darussafaka” pretinieku handikapu samazināja uz pusi. Tomēr ceturtajā ceturtdaļā Turcijas komanda nespēja lauzt cīņas gaitu un cieta zaudējumu, turklāt pēdējās sekundēs tālmetienu no centra iemeta Ļuļs.